Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 42 43 44 45 46 ... 66

#1076 20-06-2014 o 09h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Inspirowane Czarnym Łabędziem
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1077 20-06-2014 o 13h55

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Robiąc tą stylizację myślałam a starych czarno-białych filmach! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wszystko lśni  i jest zwiewne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (20-06-2014 o 13h57)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1078 21-06-2014 o 11h41

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Nud22 stylizacja miała być cała czarno biała ( nie chodzi o włosy )tylko o bluzkę.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1079 21-06-2014 o 17h29

Miss'nieobczajona
Nud22
...
Wiadomości: 28

jula1243 napisał

Nud22 stylizacja miała być cała czarno biała ( nie chodzi o włosy )tylko o bluzkę.

Moge zmienić ale nie wiem czy można /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#1080 21-06-2014 o 17h34

Miss'nieobczajona
Nud22
...
Wiadomości: 28

Tak wiem że mam brązowe włosy ale jestem nowa i nie mam kasy na zmianę fryzury
To mój pierwszy konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23610.jpg







tak wiem zmieniłam bo na poprzednim miałam złotą bluzkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

/modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#1081 21-06-2014 o 18h48

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Nud22 nie można zmieniać stylizacji. Ta nie będzie brana pod uwagę, a poprzednia nie spełniała wymogów, więc zakładam, że byłaby po prostu zdyskwalifikowana. Poza tym konkurs jeszcze trwa, spokojnie myślę miałabyś czas na uzbieranie pieniędzy na zmianę koloru włosów :> Poza tym nie piszemy posta pod postem, tworzy się niepotrzebny spam~

***

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23612.jpg

Nieczęsto zdarza mi się nie opisywać elementów stylizacji, ale jeżeli coś powstało spontanicznie to po prostu nie umiem..xD Także i tym razem pozostawię to bez zbędnych dla mnie opisów, które nic nie wniosą, a jedynie przedstawiam moje zgłoszenie. Co by nie było niedociągnięć oświadczę od razu, że oczy mają najciemniejszą czerń soczewek jaką tylko udało mi się znaleźć, a do najbielszego koloru skóry dodatkowo nałożyłam na całą twarz biało-czarny makijaż xD

Ostatnio zmieniony przez nelumi (21-06-2014 o 19h46)

Offline

#1082 22-06-2014 o 09h37

Miss'nieobczajona
Nud22
...
Wiadomości: 28

]Nud22 nie można zmieniać stylizacji. Ta nie będzie brana pod uwagę, a poprzednia nie spełniała wymogów, więc zakładam, że byłaby po prostu zdyskwalifikowana. Poza tym konkurs jeszcze trwa, spokojnie myślę miałabyś czas na uzbieranie pieniędzy na zmianę koloru włosów :> Poza tym nie piszemy posta pod postem, tworzy się niepotrzebny spam~


Wiem ale po prostu nie zauważyłam że bluzka była złota /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Dopiero zaczynam i to mój pierwszy konkurs więc nie znam za bardzo zasad ,a jeśli chodzi o zmianę fryzury to zbieram na misje bo muszę kupić sobie bluzkę siora czy jakoś tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1083 22-06-2014 o 11h37

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nud22 nie znasz zasad konkursu, bo się z nimi nie zapoznałaś, a to jest podstawa. Co więcej nie znasz także zasad obowiązujących na forum (piszesz posta pod postem), przeczytaj proszę regulamin.
PS To nie pierwszy i nie ostatni konkurs na forum, więc głowa do góry!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1084 22-06-2014 o 14h37

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Oto moja miss w czarno-białym wydaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 
                                        //photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23644.jpg

Offline

#1085 22-06-2014 o 18h29

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

No cóż po długiej nieobecności w wyborach postanowiłam znowu wziąć znowu udział.
Chyba brakowało mi weny, ale myśle, że już wróciła. Oto dowód:Link do zewnętrznego obrazka  Czarna Dama


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#1086 22-06-2014 o 21h56

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Tworząc moją stylizację nie zapomniałam o tym, że kontrast to nie tylko kolor. To zestawienia sprzeczne, skrajne, które czysto teoretycznie nie mają ze sobą wiele wspólnego.

Link do zewnętrznego obrazka

Młoda kobieta, która powinna cieszyć się z życia jest smutna i osiwiała na skutek wielu wydarzeń. Młodość została tu też zestawiona żałobą ukazaną poprzez twarz zakrytą czarnym welonem. Całość stylizacji-dół lekki, zwiewny, kobiecy, góra-ciężka, przytłaczająca. Kwiaty za miss symbolizują bagaż doświadczeń, który dźwiga na plecach mimo młodego wieku. Białe kwiaty to symbol pozytywnych doświadczeń, przeplatanych z negatywnymi-czarnymi. Laska w dłoni-symbol starości, trzymany przez młodą kobietę...


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1087 23-06-2014 o 01h28

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

ALE BOMBA!
Dzieki dziewczyny za miejsce na podium. Jestem mega w szoku, bo to pierwszy konkurs, w ktorym bralam udzial.
Dzieki jeszcze raz i buziaki dla was :*


Wrzucam kolejna stylizację:

Pani Śmierć:
1. Zawsze zła i niezadowolona (ale czy wy byscie byli szczesliwi przy takiej "pracy"?)
2. Skrzydła (w końcu ma cała Ziemię pod "opieka")
3. Koty (szyja i lewa noga- często kojarzone ze śmiercią i nieszczęściem)
4. Zegarek (lewa ręka- odlicza czas pozostały biednym duszom)
5. Motyle (skoro żyją tylko jeden dzień to całe chmary plączą się wokól niej)
6. Biedna mała duszyczka, złapana z szpony Śmierci

  //photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23684.jpg

Offline

#1088 23-06-2014 o 15h38

Miss'nieobczajona
LalaBarbie
...
Wiadomości: 37

Oto moja czarno-biała stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1089 23-06-2014 o 22h34

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A ja wróciłam przez te wybory do stylu panicza... Więc milady proszę o cierpliwość, zajmę się wszystkimi, lecz każdy ma swoją kolej w mych ramionach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23760.jpg

Offline

#1090 24-06-2014 o 01h07

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23761.jpg


Mój kotek. Nieco smutny, jakby w życiu czegoś mu brakowało, ale zawsze pełen gracji i elegancji. Miauuuu....

Ostatnio zmieniony przez Isishi (24-06-2014 o 12h31)


Słowa są córkami ziemi, czyny - synami nieba.

Offline

#1091 25-06-2014 o 21h05

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23911.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#1092 27-06-2014 o 19h56

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Zgłaszam się z moją lekko frywolną damą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24013.jpg 

PS. Wybierałam najbielsze z moich białych bluzek, niestety Nine chyba nie używa Wanisza... /modules/forum/img/smilies/goutte.gif


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1093 28-06-2014 o 22h41

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

Wczoraj była aniołem, ale znudziło ją brzdąkanie na harfie i postanowiła stać się demonem. Szybka decyzja nie pozwoliła jej na skompletowanie nowej stylizacji w stu procentach, stąd biała suknia i anielskie włosy.
                                                    //photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24062.jpg

Offline

#1094 29-06-2014 o 00h38

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yuya (29-06-2014 o 00h39)

Offline

#1095 29-06-2014 o 11h23

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Mam nadzieję, że to, że miss jest na zdjęciu z gwiazdą nie narusza zasad konkursu. Jeżeli jednak - proszę o wybaczenie i nie brania pod uwagę mojej miss.
Link do zewnętrznego obrazka
Inspiracja zaczerpnięta białą damą.

Offline

#1096 29-06-2014 o 11h55

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Printscreeny są zgodne z naszym regulaminem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pragnę podziękować za taką ogromną liczbę zgłoszeń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
To będzie na prawdę trudny wybór, bo przeszłyście same siebie i stylizacje są zachwycające! Ale damy radę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przypominam, że można wziąć udział w konkursie tylko do jutra (poniedziałku) godziny 10:00, więc kto się jeszcze waha gorąco zachęcam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#1097 29-06-2014 o 21h43

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

//photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24125.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1098 02-07-2014 o 20h07

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XXVII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Black&White

Link do zewnętrznego obrazka


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Dasharia
Średnia: 9,73
Cudownie opisałaś swoją stylizację, przedstawiona przez Ciebie historia jest bardzo ciekawa i wiarygodna. Sam strój idealnie oddaje Twój pomysł, po zapoznaniu się z nim zrozumiałam dlaczego w stylizacji przeważa biel. Cieszę się że zadbałaś o detale m.in. zboże w dłoni, wianek. Widać, że biel powoli przemienia się w czerń. Myślę, że każdy (nawet ja) po zobaczeniu Twojej interpretacji sięgnie po książkę, którą się inspirowałaś. Jestem oszołomiona <3 Jessica23

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: ScarletWitch
Średnia: 9,67
Bardzo dobrze zrównoważyłaś ilość czerni i bieli. Powrót do paniczka był bardzo dobrym krokiem, jak można go nie kochać? Gdy wchodzi do sali słychać głośne westchnienia zakochanych kobiet, to jednak nic jedna z nich osuwa się właśnie na podłogę! Bardzo zalotna mina i wyszukany strój sprawiły, że i ja nie mogłam się mu oprzeć <3 Jessica23

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: nelumi
Średnia: 9,63
Biel i czerń przeplatają się tutaj w idealnej proporcji - białe włosy, czarna ozdoba, biały puder na twarzy, czarna opaska i szminka itd. Cudownie to wszystko wyważyłaś ! Zadbałaś o każdy nawet najdrobniejszy szczegół (patrz - wybranie naj najciemniejszych soczewek w salonie makijażu, imponujące, nie wiem czy podjęłabym się takich poszukiwań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png). Napisałaś, że stój stworzyłaś spontanicznie, patrząc na efekty stwierdzam, że częściej powinnaś improwizować! <3 Jessica23


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Anawiga
Link do zewnętrznego obrazka
Wykorzystałaś interpretacje kolorów rodem ze sztuki teatralnej, co uznałam za szalenie kreatywne.  Biel - niewinność, dobroć, czyli cechy każdego prawdziwego aniołka, białe elementy są przy tym zwiewne i urocze. Czerń stanowiąca całkowite przeciwieństwo bieli,  to coś złego, mrocznego, dodatki w tym kolorze są bardziej drapieżne. Kontrast jest tak wyraźny, że aż razi po oczach. Temat zrealizowałaś w 100%, a sama stylizacja robi duże wrażenie <3 Jessica23

oraz

Lucrecia
Link do zewnętrznego obrazka
Jeszcze zanim przeczytałam Twój opis, stylizacja skojarzyła mi się z deszczową piosenką. Określenie klasyczna elegancja, którego sama użyłaś, idealnie oddaje moje odczucia. Stylizacja jest urokliwa i skromna, co stanowi jej niewątpliwą zaletę. Po cichu przyznam, że byłaś moją faworytką i otrzymałaś ode mnie okrągłe 10 punktów. Cudo <3 Jessica23

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira za oprawę graficzną!

Serdeczne podziękowania dla Jessica23
za wspaniałą pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka

Aż zadziwienie ogromne bierze, że jeszcze tego tematu nie miałyśmy tutaj!
Wciel się w rolę dowolnej postaci fantasy i puść wodze wyobraźni.
Będziesz tajemniczą nimfą ledwo dotykającą ziemi? Przepiękną elfią księżniczką?
Niebezpieczną czarodziejką władającą ogniem?
A może chcesz wszystkich zaskoczyć? Wybór należy do Ciebie!
Otwieramy wrota do magicznej krainy Fantasy!


Edit: Dzięki dla @Issi, która wcieliła się w rolę specjalisty w temacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Skupmy się na jednej gałęzi Fantastyki jaką jest Fantasy.
Na Science-Fiction i typowy Horror przyjedzie jeszcze czas, ok? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lipca, godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma specjalny prezent niespodziankę od @Dyokira! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Prace nie można poddawać obróbce w programach graficznych
~zgłoszenie jedynie w formie "zdjęcie z szafy" lub wiernego print-screena.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dozwolone są tzw. "gotowce" od Nine lub kiedy strój od Gwiazdy stanowi zdecydowaną
większość elementów stylizacji przy istniejących zamiennikach w asortymencie "U Nine".
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Obowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play.
~w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do którejś z jury.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (03-07-2014 o 00h00)

Offline

#1099 02-07-2014 o 22h55

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

aaa  skorzystalyscie z mojego pomyslu na temat i chociaz pewnie nie ja jedna wam go podsuwalam, jestem szczesliwa, ze się do niego przyczynilam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
GRATULACJE DLA PODIUM DZIEWCZYNY!!:*

Offline

#1100 02-07-2014 o 23h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję podium i wyróżnionym kreacjom.

*czepia się mode on* Pragnę też, przy okazji, zaznaczyć, że tematem tej edycji jest, tak naprawdę, fantasy (nie fantastyka - fantastyka to duży zbiór, w którym mieszczą się trzy mniejsze - fantasy, horror i science-fiction, także nie da się pomylić fantastyki z sf). Myślę, że warto to jednak zmienić dla osób, które zainspirują się tytułem i nie doczytają do drobnego druczku. *czepia się mode off*

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 42 43 44 45 46 ... 66