Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 41 42 43 44 45 ... 66

#1051 15-06-2014 o 13h33

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Aiamate coraz więcej tych gwiazdek dochodzi ostatnio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Rysunek dla Roxy jest super ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1052 15-06-2014 o 14h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widzę, że trochę się na mnie "wyżyłaś" ok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przepraszam jeśli poczułaś się pokrzywdzona moją odpowiedzią. Będąc tu może w twoim rozumowaniu arogancka powiem tak, jeśli bym się dotknęła obróbki graficznej wykonałabym to lepiej ale tylko pod jednym względem, który ty uważasz za mało istotny. Bardziej estetycznie bym to umieściła i obrobiła. Nie z czystej wredności to piszę ale po prostu programami trochę się bawię i stąd taka moja odpowiedz i opinia.
To są wybory czy tam konkursy więc wybacz ale nie zgodzę się z tobą w tym punkcie. Jest to wybór najciekawszego pomysłu ale i również najlepiej wykonanego(estetyka i wykonanie też mają tu swoje noty).Jeśli kiedykolwiek sam pomysł przewyższy wykonanie i pomysł to znaczy, że oceniające trochę tu poległy. Jedyny plus by był taki, że kwestia wizualna to każdego odrębny gust więc jest luźna interpretacja czy coś się podoba czy nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jakbyś zauważyła nie tylko moją "krytykę" to też stwierdziłam, że projekt i sam pomysł bardzo fajnie ci wyszedł.Próbowałam tylko wyjaśnić użycie programów graficznych.
Temat z mojej strony również zamknięty i przepraszam ale swoje zdanie też musiałam wyrazić bo trochę poczułam się cóż napadnięta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Rysunek jest ładnie wykonany cieniowanie skóry mi się bardzo podoba w szczególności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1053 15-06-2014 o 14h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Mam takie pytanie. Czy można mieć stylizację na sobie nie wklejając zdjęcia?

Offline

#1054 15-06-2014 o 16h20

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Prezent specjalny jest śliczny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Dziękuję za rysunek,nie spodziewałam się go tak szybko^^


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1055 15-06-2014 o 18h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ok, więc zgłaszam inną stylizację. Jest to jedna z postaci z figurek "Gormiti". Gormiti są wojownikami, dlatego były ( i chyba nadal są) popularne wśród chłopców, którzy kolekcjonują je.

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23305.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23306.jpg

Offline

#1056 15-06-2014 o 21h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Nino, przykro mi...

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.

Offline

#1057 17-06-2014 o 21h48

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XXVI ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Miss Troll

Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Jessica23
Średnia: 9,47
W pełni zasłużone pierwsze miejsce.Po pierwsze udało Ci się znaleźć chyba najbardziej rażący wizerunek i niestety najbardziej popularny oceniając zawartość portali społecznościowych, i pięknie dotknąć wszystkich aspektów i wad w/w.Głęboko przemyślana kompozycja argumentowana dobrymi dodatkami gdzie każdy użyty szczegółowo opisałaś nie pozostawiając złudzeń ...zwycięski obraz podróżującego polaka - jaki jest każdy widzi.Gratuluję spostrzegawczości i ironii  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.pngRoxy

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Anixa
Średnia: 8,5
Gorące brawa dla naprawdę orginalnej stylizacji.Nigdzie indziej nie znalazłam takiego pomysłu,wykonanie konsekwentne,dobrze przemyślane dodatki uzupełniają tą egzotyczną postać o dodatkowe akcenty.Jeszcze raz duży plus za myślenie z poza pudełka i moje gratulacje  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Roxy

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: jula1243
Średnia: 8,27
Naprawdę udana stylizacja wytykająca wszystkie elementy tego naszego wątpliwego kanonu piękna ^^.Oprócz przesadzonego makijażu i samoopalacza podkreśliłaś również typowy brak konsekwencji w dodatkach u plaskikowych panienek.Świetny strój ukazujący przerysowany obraz gustu w pryzmacie Twojego poczucia humoru.Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Roxy


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Rainbow
Link do zewnętrznego obrazka
Haha ciężko znależć elegancje na oddziałach psychiatrycznych,Tobie jednak  jakimś cudem się to udało ^^ Również strój jest skomponowany tak by ochronić nieszczęsną kobietkę przed urazami od twardych powierzchni.Kto wie może znalazłaś metodę jak wyeliminować ściany wykładane gąbką  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dodatek topora podkreśla oderwanie od rzeczywistości, mam nadzieję tylko że z takimi gadżetami nie dostaje się przepustek  ;P  Gratuluję świeżego podejścia do tematu.Roxy

oraz

nana26
Link do zewnętrznego obrazka
Orginalne miejsce na szukanie i podnoszenie standartów piękna ten twój trzepak,ale muszę przyznać stylizacja udana,mimo pozornej niechlujności tworzy harmonijną całość,odwaga do dużego dekoltu chodzi w parze z dużym spożyciem procentów.Udało Ci sięzrobić niebezpieczną rzecz...stworzyć kreacje dla niezbyt chlubnego wzorca do naśladowania która jest jednak pełna wdzięku - podniosłaś samoocene podwórkowych konsumentek przynajmniej na wysokość orbity  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Gratuluje wyróżnienia Roxy

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira za oprawę graficzną!

Serdeczne podziękowania dla Roxy
za pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka

W tych wyborach stawiamy mocny akcent na dwa kolory: czerń i biel.
Dajemy dużą swobodę podejścia do tematu- na pewno nas zaskoczycie!
Świat zwierząt, stare filmy, przedmioty użytku codziennego...
Rozejrzyj się a na pewno znajdziesz inspirację!
Jest tylko jeden warunek: żadnych innych kolorów!
Ani odrobiny tęczy i żadnych odcieni szarości. Ostry kontrast- niech będzie konkretnie!
Podejmij wyzwanie i stwórz stylizację najbardziej Black&White!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca, godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira

Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma specjalny prezent niespodziankę od @Dyokira! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Prace nie można poddawać obróbce w programach graficznych
~zgłoszenie jedynie w formie "zdjęcie z szafy" lub wiernego print-screena.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Obowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play.
~w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do którejś z jury.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (18-06-2014 o 16h34)

Offline

#1058 18-06-2014 o 13h48

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jessica23 na podium!Super!A nowy temat,łatwy,ale trzeba pomyśleć!
EDIT:A mogą w stylizacji być,chociaz złote guziki?

Ostatnio zmieniony przez jula209 (18-06-2014 o 14h08)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1059 18-06-2014 o 14h24

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Podium w pełni zasłużone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Tym razem przedstawiam Sirin, legendarną istotę o ciele ptaka, lecz głowie kobiety. Siriny symbolizują cierpienie i smutek. Moja sirin śpiewem przywołuje do siebie ludzi, sprawiając, że oni podążali za nimi.

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23404.jpg

Offline

#1060 18-06-2014 o 14h41

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

No nie mogę żeby pierwszy raz stanąć na szczycie podium w takim brzydkim stroju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dzięki za nagrodę. Żałuję, że na podium nie znalazła się też Nana26, dobrze że chociaż wyróżnienie dostała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Czy dalej obowiązuje ten zwyczaj jurora gościnnego, bo nie wiem czy mam się zgłaszać do nowego konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ?
Już zaprezentowałam czarno-biały strój w konkursie na sikorkę.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1061 18-06-2014 o 14h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję wygranych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Skoro ostatnio się bawię prawie w monochromatyzmie to i się zgłoszę.

Moja inspiracja w sumie nazwą która mi się podoba z anime Inuyasha. Soul Collector w  "ludzkiej" postaci. Rybki robią za dusze nie pomocników ^^.Łańcuch jest tutaj użyty jako symbol przywiązania do świata ziemskiego, strój ma charakter orientalny i w sumie trochę pod kapłankę z tego anime bo uważam, że bardzo zgrabnie oddaje nazewnictwo tutaj i moją zaczerpniętą inspirację.
//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23405.jpg

Offline

#1062 18-06-2014 o 15h25

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Dziękuje za wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jest to dla mnie wspaniała niespodzianka:). Nowy temat boski.

Oto CZARNO-BIAŁE SELFI

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23408.jpg


Opis:
-czarny przedmiot to telefon którym powstało selfi
- zdjęcie jest stare mówi o tym strój oraz wygląd dziewczyny
-skarpetki do obcasów były modne dawno temu więc nasza modna modelka też nosi skarpetki do butów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#1063 18-06-2014 o 15h25

Miss'Sensei
Kirixa
Fus Ro Dah!
Miejsce: Pandora
Wiadomości: 1 247

Banshee, początkowo pośredniczki między krainą zaświatów a ludźmi, wiąże się ściśle z mitem o Tuatha Dé Danann. Według tradycji niektóre rodziny irlandzkie miały związane ze sobą banshee, które mogły się ukazywać przed śmiercią członka rodziny; banshee są szczególnie znane ze swojego żałosnego płaczu lub zawodzenia, którymi ją przepowiadają.

Link do zewnętrznego obrazka

Inspirowałam się tym zdjęciem:
Link do zewnętrznego obrazka


http://i64.tinypic.com/2qcfgo3.jpg

Offline

#1064 18-06-2014 o 15h33

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Jessica23 dziękuje za miłe słowa i gratuluje miejsca na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
(tobie i pozostałym dziewczynom) chociaż drugie miejsce mnie zawiodło wsadziła bym na nie Evelyn która stworzyła wspaniale dopracowaną stylizacje co do szczegółu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez nana26 (18-06-2014 o 15h33)

Offline

#1065 18-06-2014 o 16h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Jula209 napisał

A mogą w stylizacji być,chociaz złote guziki?

Kolory metaliczne (złoty i srebrny) to też kolory. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dobrze przyznałaś, że temat łatwy ale trzeba pomyśleć i pokombinować z ciuchami tak, aby spełnić jedyny warunek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Jessica23 napisał

Czy dalej obowiązuje ten zwyczaj jurora gościnnego, bo nie wiem czy mam się zgłaszać do nowego konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ?

Tak, dalej to obowiązuje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Trudno byłoby Ci oceniać samą siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


EDIT: Dodałam miłe komentarze od Roxy ~ jeszcze raz dzięki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (18-06-2014 o 16h36)

Offline

#1066 18-06-2014 o 16h38

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23418.jpg

Oto kobieta, która stawia na klasyczną elegancję. Stylizacja jest nieco inspirowana "Deszczową piosenką".


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lucrecia (18-06-2014 o 16h40)


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#1067 18-06-2014 o 17h02

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Oto moja czarno-biała stylizacja do której zainspirował mnie yin yang.

Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1068 18-06-2014 o 17h14

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Temat świetny, zwłaszcza iż uwielbiam czarno-białe stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Inspirowane wściekłością i żalem zarazem...
//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23420.jpg


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1069 18-06-2014 o 20h53

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Link do zewnętrznego obrazka
Przedstawiam wamgrzeczną uczennicęz XX w.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1070 18-06-2014 o 21h49

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

:star:Wielkie gratulacje dla wygranych, szczególnie dla Anixa (nie wiem jak odmienić), która była moją faworytką. /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   

Czerń&Biel

//photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23427.jpg

Stylizacja przedstawia kryminalistkę z lat 20 lub 30 XX wieku, pochodzącą (sądząc po jasnej cerze, przy ciemnych włosach i oczach) ze wschodu Europy lub (sądząc po stroju) z Francji (prawdopodobnie w okolicy domu mody [być może znanej niektórym] pani Chanel).

Offline

#1071 19-06-2014 o 00h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 8

Moja miss to niedoszła panna młoda. Dlaczego niedoszła? Jej narzeczony zginął śmiercią tragiczną pod kołami pociągu. Założyła czarny gorset i kapelusz z woalką na znak żałoby, zostawiła sobie jednak na pamiątkę ślubną spódnicę i welon, który od łez i kurzu stał się czarny. Kobieta niegdyś była piękną blondynką, jednak po śmierci narzeczonego ze zmartwienia osiwiała, teraz każdego wieczoru przychodzi na grób swojego chłopaka, by zapalić mu świeczkę.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1072 19-06-2014 o 18h32

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Pozostając w klimacie poprzedniego zgłoszenia: oto Córa Śmierci.

Powszechnie ze Śmiercią kojarzony jest kolor czarny. Ta postać jednak Śmiercią (jeszcze) nie jest - dlatego, zamiast czerni, ubrana jest głównie w biel, a jej stój jest nieco "dziewczęcy", co ma symbolizować niewinność. Niemniej pierwsze "żniwa" (których symbolem jest obumarłe zboże w jej dłoni) ma już za sobą - stąd czarne akcenty w jej wyglądzie. Z każdymi kolejnymi "zbiorami" będzie stawała się coraz bardziej czarna, aż w końcu zdetronizuje swoją matkę i sama stanie się Kostuchą.

Baaaaaaardzo luźna inspiracja "Mortem" Terry'ego Pratchetta (a raczej efekt wariacji myślowych zainspirowanych tą książką ^^).

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (19-06-2014 o 18h39)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1073 19-06-2014 o 19h31

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Link do zewnętrznego obrazka

Moja stylizacja przedstawia zamożną kobietę, władczynię ogromnego zamku. Niestety jest bardzo złośliwa i nieprzyjemna, nawet ptaki się jej boją. Jest samotna dlatego ubiera się w ciemne ubrania, nie lubi jaskrawości.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#1074 19-06-2014 o 19h32

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Jejciu ale się cieszę drugi raz jestem trzecia normalnie zaszczyt:)
Gratuluję Jessice23 bo zrobiła genialną stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No i chyba pierwszy raz murzynka jest na podium:)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1075 19-06-2014 o 20h53

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

A o to moja miss, zainspirowana czarno-białym szaleństwem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23500.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 41 42 43 44 45 ... 66