Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 39 40 41 42 43 ... 66

#1001 14-05-2014 o 11h19

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jeszcze raz,piękne podium,na którym nie mogło zabraknąć Janosika,ora czarowniczy(szkoda,że tylko wyróżnienie).A oto moja para!:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Oto Jaś i Małgosia!
Małgosia,mała jasnoblond dziewczynka,oraz jej kochający braciszek Jaś!

Ostatnio zmieniony przez jula209 (14-05-2014 o 13h22)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1002 14-05-2014 o 18h09

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka



Chyba każdy oglądał film Titanic i oto moja para Rose i Jack.

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (27-05-2014 o 16h59)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1003 16-05-2014 o 19h18

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Chciałam wcześniej, a wyszło jak zwykle. Co prawda nie jest to na ostatni dzień ale najwcześniej też nie XD Przedstawiam wam parę, którą wszyscy znają ze swojego dzieciństwa oraz którą zapewne oglądają (a przynajmniej powinny! D: ) dzieci w naszym otoczeniu. Minnie & Mickey Mouse :>

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Trochę mi się z wysokością coś chyba źle zrobiło ale kij z tym, ładniej według mnie tak niż jedno pod drugim D:

Zdecydowałam się na tą parę (bo wybierałam sobie pomiędzy Daisy i Kaczorem Donaldem, a właśnie Minnie i Mickey) w sumie ze względu na kolor skóry mojego mena (co to by był za czarnoskóry Kaczor Donald..XD) no i tak wyszło >->
Policzki mojej Minnie są zaróżowione po pocałunku myszki Mickey, do którego zainspirowało mnie ostatnie zdjęcie w spoilerze <3


Offline

#1004 16-05-2014 o 21h22

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Para która ostatnio budzi dużo (u)śmiechu : Kim Kardashian i Kanye West w wersji Halloween, czyli syrena i jej marynarz - kicz nad kiczami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
(niestety mój wybór był bardzo ograniczony ze względu na charakterystyczne cechy mojego chłopaka)

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Oto inspiracja :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1005 16-05-2014 o 22h02

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ja znów wróciłam do anime Kuroshitsuji ... boże, który to już raz xD .. A więc przedstawiam Ciela I Elizabeth ... Mam nadzieję, że ten facet jest jednak niższy od Lizzy xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21993.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21997.jpg

sugerowałam się trochę tym, trochę innymi strojami ciela - zbyt dużo ich ma -_-"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1006 18-05-2014 o 19h19

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Gwiazdy dość nadszarpnęły mój budżet ale udało mi się stworzyć zamierzone stylizacje.
Myślałam długo, jaką to znaną parkę mogłabym zrobić, przyglądałam się intensywnie Pieszczochowi jakiego to lovelasa, bishona mi przypomina... i nagle olśnienie!

Proszę państwa: Ivo i Milagros ze "Zbuntowanego Anioła".
Kto oglądał ten wie, że ten serial jest po prostu kultowy, że może stać na półce obok innych filmowych romansów i dorównuje im ilością fanek.
Kto nie oglądał- niech dalej nie zwleka, po prostu "must see before death".

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22108.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22109.jpg

O ile Ivo musiał po prostu wyglądać na bogatego przystojniaka, to Mili stanowiła nie lada wyzwanie- jak wspominałam kasa-gwiazdy. Myślę, że udało mi się oddać jej zadziorny i niebanalny charakter. Ubolewam, że nie znalazłam U Nine ciuchów, które odwzorowałyby w 100% uniform, ale od czego ma się dar kombinowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1007 23-05-2014 o 22h39

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI  XXIV ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Znane Pary

Link do zewnętrznego obrazka
Huhu, dobrze, że podium wytrzymało taki ciężar... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Melanie
Średnia: 9,6
Byłaś jedną z moich dwóch faworytek. Zarówno ty jak i twój chłopak wyglądacie niemalże identycznie jak Julia oraz Richard. Bardzo bodoba mi się makijaż u twojej miss. Jeżeli chodzi o chłopaka to brak słów. Na prawdę wyszło ci znakomicie.Whitewind

Specjalny prezent!
Soon...

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: nelumi
Średnia: 9,55
Minnie & Mickey Mouse wypadli olśniewająco. Właśnie ty byłaś moją drugą faworytką. Zakochałam się w twojej Minnie. Rumieńce na jej policzkach są urocze jak i również jej spojrzenie. Uśmieszek na ustach jest bezcenny. Mickey jest fenomenalny. Zaczynając od gołej klaty, a raczej chyba tułowia jednak kij z tym, kończąc na żółtych butach.Whitewind

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Yuki18
Średnia: 9,0
Twoje zgłoszenie bardzo mi się spodobało. Miss mimo że skromnie ubrana, wygląda wspaniale jak i również chłopak. Uśmieszek który wydaje mi się być z lekka zadziorny, oczy które wydają się być przymrużone oraz makijaż - dobrane są do siebie znakomicie.Whitewind


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

ScarletWitch
Link do zewnętrznego obrazka
Udana stylizacja. Podoba mi się twoja Elizabeth, która wygląda wręcz wyśmienicie. Opaska z kwiatkiem jak i również pasek pasują do reszty stroju. Delikatny makijaż również mi się podoba. Ciel wygląda bardzo dobrze. Dobrze dobrałaś u niego ciuchy, które pasują do siebie idealnie.Whitewind

oraz

Moridiana
Link do zewnętrznego obrazka
Miałam cichą nadzieję że znajdzie się osoba która wybrałaby tą parę. Uwielbiam film 'Dirty Dancing' i jestem wręcz zauroczona twoją Baby. Podoba mi się w niej wszystko, poczynając od butów i sukienki a kończąc na świetnym makijażu. Johny wyszedł ci dobrze, aczkolwiek czegoś mi u niego brakuje.Whitewind

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
rkwcz / Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira za oprawę graficzną!

Serdeczne podziękowania dla Whitewind i Yuya*
za pomoc w rolach jurorek gościnnych w tym temacie!
(*wyniknęła wyjątkowa sytuacja więc mamy dwie gościnne do pomocy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka


Zainspirowane zbliżającymi się zaliczeniami, końcem roku szkolnego i egzaminami stwierdziłyśmy,
że chyba nie ma lepszego tematu na ten czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png.
Także wciel się w przerażające duchy, strzygi i potwory ze znanych Ci Horrorów. Mogą to być książki, ekranizacje lub filmy. W momencie kiedy większość znajomych chodzi jak zombie a nauczyciele zdają się być jak hydry
(poradzisz sobie z jednym łbem, pojawiają się zaraz kolejne -.-") nie będzie to takie trudne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Pamiętaj, że ma to być postać z horroru a nie straszny czarny charakter z wybranego dzieła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Niech włos się zjeży!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 2 czerwca (poniedziałek), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira

Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma personalizowaną ikonkę! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
[/url]

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (23-05-2014 o 22h40)

Offline

#1008 23-05-2014 o 23h28

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Woo, znowu podium o-o Niezmiernie się cieszę, że moja para wam się podobała jak również gratuluję reszcie podium i wyróżnieniom, bo każda z nich miała w sobie to coś przez co podobała mi się pod wieloma względami <3

Offline

#1009 24-05-2014 o 00h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję dziewczynom, Yuki18 szczególnie, bo właśnie jestem na etapie retrospekcji dzieciństwa, czyli radośnie oglądam sobie Zbuntowanego anioła (a właściwie słucham) podczas nadrabiania uczelnianych zaległości i pisania prac...
Do pań z pierwszych miejsc - wybaczcie, że nagród jeszcze nie ma, ale jak wspomniałam, mam nawał nauki, okres zaliczeń, sesja za chwilę, mam nadzieję, że zrozumiecie  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif
No i awww, temat tej edycji jest GENIALNY, zgłaszać się, zgłaszać, wiem, że są tutaj fanki mrocznych stylizacji, można się wykazać ^^

Offline

#1010 24-05-2014 o 10h49

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Piękne podium dziewczyny,szkoda,że nic nie zajęłam,ale się cieszę,że na podium jest Mickey&Minie!A nowy temat...wyborny!Uahahah!!!!!Myślałąm nad Jokerem,ale nie było takich ust,więć zrobiłam,uważajcie,Laleczkę Chucky!
Link do zewnętrznego obrazka
Lalaka,ma pomięte,rude włosy,na policzku ma ranę,a ręce nóż(wiem,ale sobie wyobraźcie,że to nóż)
Inspiracja:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez jula209 (24-05-2014 o 11h35)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1011 24-05-2014 o 13h57

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

O jejku! Nie spodziewałam się znaleźć na podium, a co dopiero zająć pierwsze miejsce. Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy i serdecznie gratuluję pozostałym zwyciężczyniom!
Mocno trzymałam kciuki za Nelumi - świetny pomysł i rewelacyjne wykonanie zwłaszcza, że karnacja faceta spasowała tu idealnie, i za Yuki18 (czyli lepszego podium chyba być nie mogło ^^), która przypomniała mi dzieciństwo. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jeszcze raz dziękuję i gratuluję! :>

Offline

#1012 24-05-2014 o 14h10

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Tak myślałam, że wygra Melanie gratuluje podium jej i pozostałym dziewczynom.
Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona wyróżnieniem. Bałam się troszke, że moja para jest zbyt skromna. Whitewind masz racje Johny jest Ok ale czegoś w nim brakuje. Dziękuje bardzo za wyróżnienie.   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#1013 24-05-2014 o 16h02

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Melanie musiała się dostać na podium, świetna stylizacja no i jaki dobry wybór pary /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Trochę szkoda, że zabrakło miejsca dla krowy i cielaka Huberta ( totalnie rozbrajające jak bardzo on pasuje na takie CIELE xD )

Dziękuję za nagrodę (nie spodziewałam się!) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nowy temat... zapowiada się obiecująco... już mam pomysł na upiorną stylizację...

Czy liczą się tylko tytułowi/pierwszoplanowi paranormalni bohaterowie czy mogę zrobić np. ich kamratów/współupiorów drugoplanowych? Jest taki japoński horror gdzie drugi potwór nie ustępował strasznością głównemu a wręcz mnie bardziej przerażał, że spać nie mogłam ani spojrzeć pod stół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1014 24-05-2014 o 21h15

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Ah, jak ja kocham ten temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Podium śliczne, dziewczyny się spisały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22276.jpg

Gdy byłam mała zawsze bałam się wielkiego potwora o zielonej skórze, który ożył dzięki geniuszowi szalonego naukowca i energii elektrycznej. Później lęk przeszedł w fascynację, a później w miłość do powieści w klimacie gotyckim i tak oto powstała Narzeczona Frankensteina.

Nie wzorowałam się na żadnym zdjęciu. To jest moja wizja tejże kobiety /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1015 24-05-2014 o 22h27

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Yuki18, oczywiście, że może. Po prostu postać z horroru.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1016 25-05-2014 o 11h42

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Ja, ilekroć słyszę słowo horror, zawsze pierwszym filmem który przychodzi mi na myśl jest Egzorcysta. , a w szczególności Regan McNeil.
Tak więc oto ona.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1017 25-05-2014 o 15h58

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Równie przerażający co jego upiorna mamuśka, zawsze w towarzystwie czarnego kota, któremu wtórował w świdrującym przestrzeń miałknięciu.

Japoński chłopiec z "The Grunge". Czyli strach ma skośne oczy...
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22312.jpg


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1018 26-05-2014 o 15h25

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Temat wprost stworzony dla mnie, jako zagorzała fanka horrorów i wszelkich wynaturzonych, przerrrażających stworów po prostu musiałam wziąć udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przedstawiam Wam laleczkę Annabelle z filmu "Obecność". Motyw Annabelle w filmie stanowi wątek poboczny, niemniej sama lalka jest, moim zdaniem, jedną z najbardziej psychodelicznych lalek, jakie kiedykolwiek widziałam w horrorach (film poświęcony tylko jej niedługo będzie miał premierę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ). Oczywiście, nie jest to zwykła lalka - "zamieszkuje" ją wyjątkowo niebezpieczny demon...
Warto wspomnieć, że rzeczona laleczka istnieje naprawdę, tak samo, jak para demonologów, którzy zajmowali się jej sprawą (inna kwestia, czy rzeczywiście wierzy się w to, że lalka była opętana).
A dlaczego moja Annabelle trzyma w dłoni długopis? Cóż, może warto byłoby rozejrzeć się po ścianach w sypialni. Kto wie, czy nie zostawiła tam jakiejś mrożącej krew w żyłach wiadomości...

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1019 26-05-2014 o 16h16

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Jedno jest pewne, ten clown nie przyszedł tu po to, aby rozkręcić imprezkę dla dzieci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Inspiracja (tylko inspiracja, to nie jest cosplay) :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1020 26-05-2014 o 21h01

Miss'ujdzie
Vampire17
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 232

Pamiętacie dziewczynki z całymi czarnymi oczami w Paranormal Activity Naznaczedni?
Oto moja wizja stroju starszej z nich.

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22417.jpg

Wzorowane na:

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22418.jpg

Offline

#1021 26-05-2014 o 23h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Trochę już się nie udzielałam tutaj ale temat mnie na tyle ciekawi, że chętnie zgłoszę postać z horroru. Nie odnoszę się tu do jakiejś konkretnej ale do ogólnego bardziej nazewnictwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kostucha i jej wszystkie podobne odmiany Śmierć, Kosiarz, Żniwiarz itp. Mam nadzieję, że taki zamysł też się liczy bo za bardzo przedstawianie "konkretnej" postaci z horroru aż tak bardzo mnie nie bawi a ta istota zawsze ma swoje miejsce w horrorach czy to występując tylko w postaci słownej czy personifikując ją/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22423.jpg

Offline

#1022 27-05-2014 o 14h22

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22427.jpg

Oto Lilith z serialu Supernatural. Nie ma tam takich ziwerzątek jak trzyma miss, ale jest to takie przysłowowe potraktowanie, gdyż Lilith była czymś w rodzaju pani demonów przez jakiś czas.
http://www.supernaturalwiki.com/images/3/31/Lilith.jpg

Offline

#1023 27-05-2014 o 17h40

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam wam moją Sadako z filmu ''The ring''


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1024 29-05-2014 o 20h23

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22557.jpg

Moją inspiracją były (chyba wszystkim znane) legendy o białych damach, snujących się pośmiertnie po zamkach.

Offline

#1025 30-05-2014 o 14h01

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Według mnie horrorem są nastolatki XXI w 

A oto ten koszmar :  //photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22571.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 39 40 41 42 43 ... 66