Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 38 39 40 41 42 ... 66

#976 03-05-2014 o 14h43

Miss'ok
Eldan
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 54

Link do zewnętrznego obrazka

Bazyliszek -  wykluta  z jaja, złożonego przez siedmioletniego koguta i wysiadywanego przez 9 lat przez węża. Tylko nie każcie jej patrzeć w lustro!

Offline

#977 03-05-2014 o 16h19

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21271.jpg

Oto pani Ludwika z Szujskich Kuczyńska znana z Legendy o Żółtej Damie.
Miała ona męża, ogromnego zazdrośnika, który podejrzewał ją o zdradę bez najmniejszych powodów. Pewnego razu zaginął pierścionek, który podarował jej mąż. Dostała więc drugi, równie drogi, lecz on również zniknął. Mąż zaczął podejrzewać Ludwikę o romans z którymś z młodych dworzan przekupywanych drogimi podarkami - m.in. znikającymi pierścionkami. Trzeci pierścionek mąż ofiarował jej na próbę - zapowiedział, że jeśli i ten zginie otrzyma dowód winy i odda żonę pod sad pod zarzutem zdrady małżeńskiej. On również zniknął, a Ludwice wobec tego ścięto głowę. Dopiero po miesiącu okazało się, że pierścienie kradła sroka, a żona zginęła będąc niewinną. Teraz Żółta Dama (zwana tak od koloru sukni) krąży po salach zamkowych w Liwie i ukazuje ludziom czyste dłonie na znak niewinności.

Offline

#978 04-05-2014 o 02h29

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21286.jpg

Kum, kum!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Oto żabia królewna z baśni "O królewnie zaklętej w żabę".


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#979 04-05-2014 o 10h29

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

przedstawiam Pana Twardowskiego;)

(moja miss specjalnie przytyła..heh)

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21294.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#980 05-05-2014 o 11h47

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka
Oto złota kaczka z legend o Złotej Kaczce.

Offline

#981 05-05-2014 o 23h14

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Link do zewnętrznego obrazka

Widziałaś kiedyś wzburzone fale Morza Bałtyckiego, nad szarą wodą chmury, a w wietrze szum wielu, wielu fal…Trochę się bałaś oglądając z brzegu niespokojne morze? Było głośne, a pośród wiatru i szumu fal coś świszczało, jęczało, zawodziło jakby smutnym głosem? Morze to był pewien młody rybak, zakochany niegdyś w Królowej Bałtyku, Juracie, których miłość zniszczył zazdrosny bóg Perkun?
Tak więc, przedstawiam wam Juratę, Królową Bałtyku.

Offline

#982 06-05-2014 o 11h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Przedstawiam postać z wrocławskiej legendy - Mostek Czarownic. Oto młoda czarownica Martynka, której towarzyszką była Tekla. Starsza wiedźma w każe za swoje niecne występki, musiała codziennie zamiatać tytułowy mostek. Martynka pomagała jej, a ostatecznie uwolniła ją od tego obowiązku. Polecam lekturę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Oto mostek :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#983 07-05-2014 o 08h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cieszę się, że moja praca się podoba, żałuję tylko, że nie mogę już brać udziału w konkursie, ale i tak mam frajdę ogromną z pomagania ^^ Mam nadzieję, że uda mi się wyrobić z dyplomami dosyć szybko, bo szczerze mówiąc nie mogę ruszać za bardzo ręką (mam kilka szwów) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ale widzę już kilka ciekawych stylizacji, życzę powodzenia uczestniczkom, a niezdecydowane zachęcam do wzięcia udziału /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#984 07-05-2014 o 11h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Boginki, zwane później rusałkami były znane w mitologii słowiańskiej jako upiory przybierające postać pięknych, młodych dziewczyn z rozpuszczonymi, zielonymi włosami, które zwabiały mężczyzn do swych kryjówek i zabijały ich. Wianki na ich głowach symbolizowały nieszczęście, które sprawiło, że po śmierci czyhały na żywych - śmierć przed zamążpójściem.
Występowały one jednak nie tylko w mitologii. W Karkonoszach krąży legenda o bogince, Łabudce, która zakochała się w pewnym silny, jasnowłosym mężczyźnie, który przybył nad jej źródło. Gdy dowiedziała się, że szukał on szlachetnych kamieni, by mieć pieniądze na utrzymanie matki ofiarowała mu je w zamian za obietnicę powrotu i wspólnego życia. Gdy mijały dni a ukochany nie wracał poszła go szukać i odkryła jego ciało u stóp urwiska. Zrozpaczone rzuciła się w nie, by już na zawsze być z ukochanym a ich ciała przykrył przed oczami ciekawskich wodospad - Kamieńczyk.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#985 08-05-2014 o 18h54

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Link do zewnętrznego obrazka

Postać: Surec- stróż miejski
Chciałabym opowiedzieć Wam niemal zapomnianą legendę ,,O śmierci dwojga zakochanych".

Dawno temu, gdy we Lwówku Śląskim panował książę Bolesław, pracę stróża miejskiego wykonywał Surec- jeden z służących lwóweckiego kasztelana. Gdy pewnej nocy szedł ulicami uśpionego miasta, w świetle świecy płonącej w niesionej przez niego latarni dostrzegł postać kryjącą się w bramie. Okazała się być ona ubogą Żydówką, która zbiegła ze służby w pobliskim zakonie rycerskim. Mężczyzna ulitował się nad dziewczyną i, wbrew prawom książęcym, pozwolił jej zamieszkać w swojej izbie w kasztelańskim zamku. Wkrótce między stróżem a młodziutką dziewczyną zrodziło się uczucie, lecz nie było im dane długo cieszyć się swoim szczęściem. Pewnego dnia jedna z służących odkryła, kogo Surec u siebie ukrywał. Plotki szybko rozeszły się po mieście i zaraz zaczęto przypisywać obecności Żydówki wszelkie nieszczęśliwe wypadki, które w owym czasie miały miejsce. Gdy pod zamkiem zgromadził się żądny krwi tłum, zakochani próbowali uciekać. Gdy Surec zorientował się, że nie ma już żadnej szansy na ucieczkę, wspiął się ze swoją ukochaną na rusztowania nieukończonego Domu Kupców.
- Nie oddam cię wedle ich woli, ale... droga jest tylko jedna. Tam...
Pojęła te słowa i nie czekała dłużej. Ujęła lekko jego dłoń i pociągnęła w stronę krawędzi muru. Poszedł za nią jak lunatyk, nie wiedząc co czyni. Chwilę później zgromadzeni na placu ludzie dostrzegli, jak dwa bezwładne ciała uderzają o bruk...

Historia nieszczęśliwej pary została zapamiętana na długo, a ich podobizny zostały uwiecznione na jednej z płaskorzeźb zdobiących ukończony Dom Kupców.

Źródło: Legendy Karkonoszy i okolic

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (08-05-2014 o 20h37)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#986 08-05-2014 o 19h38

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Zawsze moją ulubioną legendą była ta "O Wandzie co Niemca nie chciała".
Polecam gorąco zajrzeć na stronę: http://www.lakewoodpolishschool.com/legendy/wanda.php gdzie można przeczytać legendę oraz popodziwiać przepiękne ilustracje.
Na podstawie jednej z nich wzorowałam swoją stylizację.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21469.jpg

Przedstawiłam Królową stojącą nad brzegiem Wisły.
Ma zamknięte oczy i lekko się uśmiecha. Ostatni raz spojrzała na swój ukochany Kraków i wie, że jej odważna decyzja uratuje lud przed niemiecką zagładą.

"Bo miłości nie można kupić ani zdobyć siłą."


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#987 09-05-2014 o 17h04

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Oto moja miss jako Syrenka Warszawska:)

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (09-05-2014 o 17h07)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#988 09-05-2014 o 21h02

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21545.jpg

Przedstawiam Janka "Janosika", o którym słyszał zapewne każdy przynajmniej raz w życiu.

Skrócona legenda o Janosiku z fragmentami, które wykorzystałam do stworzenia postaci:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Niestety gra nie posiada żadnej ciupagi, ani niczego na jej wzór, więc pozwoliłam sobie wykorzystać fragmenty z wersji filmowej/serialu, gdzie niekiedy pokazywano go z mieczem. Kwiaty w ręce są dla jego ukochanej Maryny c: Niestety nie ma "czystej" czapki (bez tego złotka), więc musiałam wykorzystać to co posiadam.

Offline

#989 11-05-2014 o 10h58

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

nelumi masz,jak w banku,że wygrasz,twój Janosik jest cudny!


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#990 11-05-2014 o 12h17

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

WYNIKI XXIII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Baśnie i legendy Polskie

Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Whitewind
Średnia: 9,7
Whitewind, byłaś moją faworytką. Podeszłaś do tematu w zupełnie inny sposób i jak widać opłaciło Ci się to! Połączenie kolorów daje nieziemski efekt. Morski kolor odzwierciedla fale a złoto i odcienie żółci zdają się symbolizować bursztyn, który można znaleźć w Bałtyku. Makijaż pokazuje chłód i srogość zimnych wód. Gratuluję. Sniezyczka

Specjalny prezent!
Wkrótce!

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: nelumi
Średnia: 9,6
Nelumi pokazała, że ostatnie zgłoszenie też może wywołać furorę. Największy plus za inspirowanie się tekstem literackim i tylko delikatne zapożyczenie inspiracji z filmu. Delikatny makijaż i złote pukle włosów-tego nie mogło zabraknąć Jance. Sniezyczka
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
3 miejsce: ex aeqo:
Link do zewnętrznego obrazka
Yuya
Średnia: 9,5
Yuya świetnie wykorzystała eventowy element stroju i dobrała mnóstwo złotych dodatków. W Twojej stylizacji najbardziej urzekły mnie uste, które wyglądają trochę jak dziób. Nie zabrakło też połyskujących skrzydeł stanowiących uwieńczenie całości. Sniezyczka
Link do zewnętrznego obrazka
Hetalia
Średnia: 9,5
Hetalia podbiła moje serce swoją stylizacją. Na pierwszy rzut oka widać, że Twoja miss nie żartuje i że wcale nie jest taka łagodna. Ciekawy dobór kolorów i dodatków stworzył aurę tajemniczości a sama stylizacja kojarzy mi się z grą Thief. Nie zapomniałaś o rękawiczkach ani wysokich butach-jestem pod wrażeniem.  Sniezyczka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Yuki18
Link do zewnętrznego obrazka
Yuki18-Widać, że przyłożyłaś się do swojej stylizacji. Miss zdaje się być dumna i pewna siebie. Złote pukle włosów idealnie współgrają z materiałem szat. Wydają się powiewać na wietrze znad Wisły. Jesteś bardzo profesjonalna w tym co robisz i można to zobaczyć w doborze ubrań.  Sniezyczka
oraz

Jessica23
Link do zewnętrznego obrazka
Jessice23 gratulowałam stylizacji zanim zauważyłam ją w zgłoszeniach-od razu wpadła mi w oko. Martyna posiada wszystko to, czego potrzebuj:miotłę i wiernego kota. Strój kojarzy mi się z nastoletnią czarownicą a połączenie kolorów i poszczególnych elementów jest po prostu mistrzowskie. Twoja czarownica to mała dziewczynka, dobrze,że ma taki a nie inny makijaż, aczkolwiek uniesiony kącik ust dodaje charakteru, co jeszcze bardziej mi się podoba.  Sniezyczka
Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
rkwcz / Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira

Serdeczne podziękowania dla Sniezyczka za pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka



Słynne pary!
Tym razem zapraszamy do udziału Misski razem z ich chłopakami! Przebierzcie się razem za jedną ze słynnych par: historycznych, współczesnych, prawdziwych lub fikcyjnych! Warunkiem jednak jest, by była to para typowo ze sobą zwiazana, czy to z miłości, czy to z rozsądku. Ważne, by była to para, a nie duet w stylu "Timon i Pumba".
Prosimy o wklejanie osobno dwóch zdjęć: Miss i chłopaka, gdyż ułatwo to nam konstruowanie podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 19.05.2014, godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira- nasz nowy grafik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma personalizowaną ikonkę! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aria (11-05-2014 o 12h33)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#991 11-05-2014 o 13h01

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Piękne podium dziewczyny,a tematami zawsze mnie zaskakujecie
!!!!!!!!


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#992 11-05-2014 o 13h07

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Gratuluje dziewczyny śliczne podium tylko szkoda że na podium nie zasiadł Twardowski.

Przedstawiam wam oto parę stulecia jest ona powiązana ze sobą cudowną miłością.
Miłością rodzicielską jest to krowa i jej ciele. Ciele niema jeszcze rogów ze względu na to że jest za młode. Ciele niema tatusia ze względu na to że farmer sprzedał go do masarni na kotlet.


Oto mama krowa ;

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21671.jpg


A oto ciele;

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21670.jpg

Offline

#993 11-05-2014 o 13h35

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

O, Jaa!
(hm, dosłownie i w przenośni, lol xD) Dziękuję za wyróżnienie mojej Wandzi <3
Dzięki, Sniezyczka za miłe słowa aż się zarumieniłam xD. Muszę przyznać że poziom w tych wyborach był baaaaardzo wysoki więc podziwiam jurorki za sprostaniu wyzwaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jestem wdzięczna za wyróżnienie ale widząc taką konkurencję trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Hehe.

Gratulacje dla Podium: Od Bałtyku aż do Tatr, od magicznych stworzeń do trudnej rzeczywistości. Cała Polska! xD

Nowy temat jest MEGA, tego jeszcze nie było i za to Was kocham! <3
Alternatywa w całym tego słowa znaczeniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Już kombinuję za co przebrać mojego Pieszczocha :>


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#994 11-05-2014 o 14h45

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Waa, dziękuję <3 Cieszę się, że Janosik Wam się spodobał oraz dziękuję za miłe słowa Sniezyczki- opinia którejkolwiek z jurorek (nawet gościnnych) jest czymś, co zdecydowanie zachęca do udziału w kolejnych edycjach.
Nowy temat jest obiecujący, czas zabrać się do poszukiwania odpowiedniej pary by znów nie wpadać ze zgłoszeniem na ostatnią chwilę, chociaż jak widać i to się opłaciło xD

Offline

#995 11-05-2014 o 15h25

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Szczerze? Jestem w totalnym szoku. Nie spodziewałam się że wyląduje na pierwszym miejscu, szczególnie że poziom był okropnie wysoki.  Osobiście obstawiałam że pierwsze miejsce zajmie Nelumi.
Sniezyczka , dziękuję za twoje słowa. Gdy przeczytałam że byłam twoją faworytką, uwierz mi, o mało bym nie zleciała z krzesła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#996 11-05-2014 o 16h27

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Oto słynna para z "Dirty Dansing":
Baby Link do zewnętrznego obrazka
Johnny Link do zewnętrznego obrazka
Inspirowane:
Link do zewnętrznego obrazka


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#997 11-05-2014 o 16h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

O dziękuję za wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dobrze, że Janosik znalazł się na podium, to był mój zdecydowany faworyt!

Nowy temat jest niezmiernie intrygujący, szkoda tylko że wyklucza z rywalizacji osoby, które akurat są singlami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ja mam chłopaka, ale chyba zbyt charakterystycznego, bo to konkretna gwiazda, zobaczymy co da się zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#998 11-05-2014 o 17h04

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Całe szczęście, że trwa dość długo, wiec do tego czasu życzę zainteresowanym singielkom owocnych łowów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#999 11-05-2014 o 20h58

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

O matko... Patrzę kolejny raz i nie wierzę! Dziękuję za docenienie mojej stylizacji <333 Tak naprawdę nie liczyłam nawet na wyróżnienie, po prostu chciałam się pokazać. Gratuluję wszystkim dziewczynom na podium i wyróżnionym! ~

Offline

#1000 12-05-2014 o 00h16

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Znana i lubiana współczesna historia o kopciuszku z Julią Roberts i Richardem Gere w rolach głównych, czyli "Pretty Woman". ;>
Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 38 39 40 41 42 ... 66