Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 37 38 39 40 41 ... 66

#951 23-04-2014 o 22h29

Miss'nieobczajona
Elwira
...
Wiadomości: 40

Link do zewnętrznego obrazka


Zbyt barwne ubranie nie cieszy się  uznaniem, uchodzi za mało wyrafinowane. Dlatego Elegancka Dama nie chcąc popełnić modowej wpadki stosuje się do zaleceń drukowanych na łamach prasy
Szyku dodają jej długie sięgające za łokieć rękawiczki. Oryginalność stroju podkreśla dzięki wachlarzowi z piór i błyszczącej opasce na czoło.
Dominuje wizerunek chłopczycy z krótko przystrzyżonymi włosami.Dlatego też Elegancka Pani gustuje w krótkim bobie.

Offline

#952 24-04-2014 o 00h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

A oto Jiyoung, aktorka lubująca grać w czarno-białych filmach, których historia dzieje się w latach 20.. właśnie teraz trwa scena na balu maskowym, dlatego też maskę trzyma w ręce...

Offline

#953 24-04-2014 o 00h26

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Do codziennej pracy mężczyźni zakładali wełniane garnitury w stonowanych kolorach z dopasowaną, jedno lub dwurzędową marynarką, która w latach trzydziestych miała coraz szersze ramiona. Spodnie w latach dwudziestych były dość wąskie, jednak w następnej dekadzie uległy poszerzeniu, a komplet z garniturem stanowiła zazwyczaj krótka kamizelka. Niezależnie od miejsca garniturowi towarzyszyła biała koszula oraz krawat o umiarkowanej szerokości i dyskretnym wzorze. Codziennym męskim obuwiem były półbuty skórzane, a najpopularniejszym nakryciem głowy był filcowy kapelusz o różnym kształcie główki i ronda, rzadziej melonik.

Link do zewnętrznego obrazka

Dziewczyny pokazały kobiece stroje a ja przebrałam moją miss za typowego mężczyznę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#954 24-04-2014 o 10h28

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Co tu za wiele się rozpisywać wzorowałam sie na zdjęciu z netu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#955 24-04-2014 o 11h01

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

W dwudziestoleciu międzywojennym rywalizowały ze sobą dwa style: "chłopczyca" Coco Chanel i przepych reprezentowany przez gwiazdy filmowe, np. Polę Negri.
Lola wybierając swoją kreację postawiła dziś na tą drugą opcję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Fryzura: grzeczna, chłopięca i obowiązkowo fale.
Makijaż: delikatne ocieplenie koloru skóry; wąskie, ostro i wysoko zarysowane brwi (kobiety często depilowały swoje naturalne brwi by narysować odpowiednie nad ich linią), powieki ciemne, przydymione, linie oczu mocno zaznaczone kredką; usta mocno zaznaczone czerwienią; róż nakładano tuż pod zewnętrznymi kącikami oczu, bardzo wysoko.
Strój: sukienki o prostej formie, z głębokimi dekoltami z przodu i z tyłu, bogato zdobione cekinami, frędzlami, sztucznymi kwiatami, opaski i kapelusze-kaski, pończochy, obowiązkowy atrybut to długie rękawiczki i "odkryte" buty
Biżuteria: korale, perły, długie sznury sztucznej biżuterii, pióra, sztuczne kwiaty dopinane do wszystkiego..

Lola trzymała się mocno tych kanonów:

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20682.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#956 24-04-2014 o 12h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pierwsze miejsce jest dla mnie miłym zaskoczeniem, nie spodziewałam się, a już szczególnie kompletu punktów. Cieszę się, że mój strażak przypadł wam dziewczyny do gustu. O wygranej dowiedziałam się przypadkiem dzięki koleżance. Dziękuję bardzo za docenienie moich starań, a także Nelumi za miły komentarz.

Offline

#957 24-04-2014 o 18h29

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Ja również chcę podziękować, za dostrzeżenie mojej stylizacji i za wyróżnienie jej.Była to dla mnie bardzo miła niespodzianka.Podziękowania kieruję też do Nelumi jako gościnnej jurorki za jej komentarz.


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#958 25-04-2014 o 19h53

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Link do zewnętrznego obrazka
Starałam się nie splagiatować czyjegoś pomysłu.
Mam nadzieję, że moja skromna stylizacja się spodoba.


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#959 26-04-2014 o 19h10

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

UWAGA!
Drogie użytkowniczki, chciałabym zwrócić uwagę na pewne niepokojące zjawisko.
Chociaż do tej pory nie było to powiedziane wprost, to chciałabym teraz wyraźnie zaznaczyć, że usuwanie stylizacji konkursowej i ponowne zgłaszanie się jest po prostu nie w porządku wobec innych użytkowniczek. Zostanie dopisane do reguł zgłoszeń, aby nie było pytań o to ani samowolki w przyszłości. Od tego momentu będzie to groziło natychmiastową dyskwalifikacją. Wszyscy powinni mieć (i mają!) równe szanse na wygraną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Więcej wiary w swoje stylizacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam i życzę miłej gry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do już zgłoszonych użytkowniczek: Ostatni raz!
(Domniemamy, że nie wiedziałyście, że tak nie można.
Tym razem samo "upomnienie", ok? )

Offline

#960 27-04-2014 o 15h30

Miss'nieobczajona
Nana4
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20871.jpg
Początek lat dwudziestych. Panie zrzucają gorsety i inne niewygodne ubrania na rzecz luźnych sukienek. Nie jest to jednak bezpodstawne. Kobiety przejmują obowiązki i czynność życia codziennego mężczyzn. Moja miss jest ubrana na czarno, nie dlatego że był to najmodniejszy kolor, ale jest w żałobie. Jej mąż zmarł podczas wojny. Próbuje się pozbierać, jednak tak długo się już nie uśmiechała...


"Prognoza jest tylko prognozą. Nawet eksperymenty kończą się tak jak przewidywano w mniej niż 10% przypadków. Rzeczywistość prześciga oczekiwania. To czyni ją tak interesującą."

Offline

#961 28-04-2014 o 13h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Pewnie zastanawiacie się, o co chodzi i co ta stylizacja w ogóle tu robi. W końcu w tych czasach nikt się tak nie ubierał, nie istniały też jeszcze larpy. Rzeczywiście, macie rację. Jeśli mowa o naszym świecie.
W 1937 ukazało się wydanie książki osadzonej w Śródziemiu - "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Był to moment przełomowy nie tylko dla literatury fantasy, do dziś książki Tolkiena pozostają inspiracją dla twórców muzyki, filmów, komiksów i wielu innych (i nie mowa tu tylko o tym najnowszym, ekhem, filmie).
Jako osoba pozostająca nieodmiennie w klimatach fantasy oraz pod silnym wpływem twórczości wspomnianego filologa i pisarza (a zrozumiałam, że filmy i książki z okresu nie są poza tematem; jeśli są, mój błąd) postanowiłam uczcić tę książkę swoją stylizacją.
Naprawdę starałam się, by miss utyła, jednak ta z uporem godnym lepszej sprawy nie chciała (może błąd spowodowany nowymi karnacjami, nie mam pojęcia). Niestety, muszę pozostawić waszej wyobraźni, że miała i powinna być okrąglejsza.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#962 30-04-2014 o 20h35

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

UWAGA!
Z przykrością muszę powiadomić, że z nagłych i poważnych przyczyn prywatnych jednej z jurorek opóźnione zostanie ogłoszenie wyników /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Mam nadzieję, że wszystko się dobrze potoczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png i do końca weekendu majowego wyniki się pojawią.

Przepraszamy Was najmocniej...

Ech... Plany- planami a życie znowu zrobiło po swojemu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#963 01-05-2014 o 11h22

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Nic nie szkodzi Aiamate tak nie wygram /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez jula209 (01-05-2014 o 11h23)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#964 02-05-2014 o 20h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Szkoda, że tak mało zgłoszeń, ale na pewno coś wybierzecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#965 02-05-2014 o 22h35

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XXII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Dwudziestolecie Międzywojenne

Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Sniezyczka
Średnia: 10!

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Lola886
Średnia: 9,18

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: jula209
Średnia: 9,05

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Monaria
Link do zewnętrznego obrazka

oraz

KimDallas
Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
rkwcz / Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira- naszego nowego Grafika.
Prawda, że debiut w wielkim stylu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Witamy w załodze!


Serdeczne podziękowania dla vixa za pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka

"Dawno, dawno temu..."
Przypomnij sobie swoją ulubioną baśń lub legendę z dzieciństwa
i wciel się w jej bohatera.
Może chciałabyś opowiedzieć nam jak powstało Twoje rodzinne miasto?
Pochwalić się, która bajkowa postać zawsze Cię fascynowała
albo wywoływała dreszcze na plecach?
Pole do popisu macie duże- dokładnie 312 679 km²
bo miejsce akcji musi mieścić się w Polsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Źródła: legendy, baśnie, stare bajki, podania ludowe.


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Soboty (10 maja), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira- nasz nowy grafik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma personalizowaną ikonkę! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#966 02-05-2014 o 23h48

Miss'nieobczajona
Elwira
...
Wiadomości: 40

pff..

Offline

#967 03-05-2014 o 00h39

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Elwira wypadałoby napisać coś więcej.

Jestem niezmiernie zadowolona, że Sniezyczka wylądowała na 1 miejscu! <3 Ten specjalny prezent jest boski XD Gratulację również dla reszty podium i wyróżnień, zdecydowanie zasłużone.
Dyokira powodzenia w roli nowego grafika, już widzę że pójdzie Ci świetnie <3. Nie obrażając nikogo muszę stwierdzić, że teraz dyplomy wyglądają solidnie i dobrze wykonane (tamte niestety były niedopracowane .3.)

Offline

#968 03-05-2014 o 10h16

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ojej, jak miło! dziękuję za docenienie mojej pracy../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png gratulacje dla Śnieżyczki - oryginalny i świetnie wykonany pomysł, to musiało być złoto../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
pozostałym nagrodzonym również gratuluję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#969 03-05-2014 o 10h17

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

O matko!Czekaj,rezetuje konputer,i patrzę,n nie to prawda!Dziękuję ! <3 /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#970 03-05-2014 o 10h41

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Sniezyczka na 1 miejscu - to było oczywiste /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jula209 widzisz a tak w siebie nie wierzyłaś brawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dyplomy faktycznie ładne, a specjalny prezent jest rozwalający /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#971 03-05-2014 o 10h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Piękne podium!
Trzymałam kciuki za Lolę, gratuluję dziewczyny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#972 03-05-2014 o 11h34

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Podium śliczne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje dla podium i wyróżnionych! Nowy temat o wiele bardziej w moich klimatach niż poprzedni, więc może coś tym razem pokombinuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#973 03-05-2014 o 12h15

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Ojej... ^^" To ja może zostanę przy ocenianiu i klasycznym rysunku.

Chociaż uważam moje pierwsze w życiu (serio!) kontakty z digital paiting za wartościowe doświadczenie. Zrozumiałam jak bardzo ciężka momentami i mozolna jest praca grafika (najbardziej przy takich pozornie prostych sprawach, ot dyplomik)- polecam wszystkim spróbować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Także szacun!

Prawda, że od razu widać profesjonalistę przy pracy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#974 03-05-2014 o 12h34

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Tak! I jeszcze raz dziękuję Aiamate rkwcz Aria @dyokira za 3 miejsce !  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Link do zewnętrznego obrazka
Przedstawiam wam chłopca,który uradował gniazdo pszczół,kopczyk mrówek,nakarmił kaczki oraz zniszczył złą czarownicę a uradował księżniczkę! Oto Szewczyk Dratewka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#975 03-05-2014 o 14h20

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Cudowne I i II miejsce gratuluję byłyście moimi faworytkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21255.jpg


Gdy wiosna odchodzi i przychodzi lato, w najdłuższą noc w roku zakwita na krótką chwilę niezwykły kwiat – znają go Polacy, Niemcy, Litwini, Finowie, Francuzi… Wszyscy chcą go odnaleźć albo chociaż zobaczyć przez króciutką chwilę, bo tylko tyle ma czasu – raz w roku, aby wychylić się z zielonych liści leśnej paproci i zakwitnąć niezwykłym kolorem. 


Przedstawiam wam KWIAT PAPROCI z legendy ,, o kwiecie paproci.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 37 38 39 40 41 ... 66