Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 36 37 38 39 40 ... 66

#926 16-04-2014 o 16h03

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Zawód: baletnica
Balet jest jednym z moich ulubionych tańców. Niestety nie mogłam chodzić na lekcje baletu. Dzisiaj pozostało mi jedynie oglądanie i podziwianie pięknych, zwiewnych tancerek. Oto przed Wami Jezioro Łabędzie w wykonaniu Yvonne. 

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20177.jpg

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (16-04-2014 o 16h04)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#927 16-04-2014 o 20h13

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Whitewind obawiam się, że nie można zmienić zgłoszenia...

Strażak wymiata! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#928 16-04-2014 o 20h34

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Popieram Lola886, Jessica23 i przede wszystkim butelkę. Też zaglądam tu nie rzadko, ale nie biorę udziału widząc co tu się dzieje.
Whitewind usuń to skoro zmieniłaś stylizację, co dozwolone nie jest.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#929 16-04-2014 o 20h36

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 27

Właśnie, czy można? Ponieważ jurorki wyraźnie nie potrafią się dogadać. Jedna będzie uznawać wymyślone zawody, druga nie. Może jedna nie ma problemów z tym, że ktoś zmienia stylizację, skoro już pisze na PW dając rady.
Szkoda, że Aiamate nie jest w stanie się ustosunkować do tego zamieszania.

Offline

#930 16-04-2014 o 20h48

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Link do zewnętrznego obrazka
Tak myślałam, że fajnie by było wstąpić do wojska. A więc Moridiana jest panią kapitan w wojsku.


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#931 16-04-2014 o 23h05

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Wiecie co... Macie rację. jurorki nie potrafiące się dogadać i uzgadniać rzeczy ze sobą oraz namawiające do zmian swoich zgłoszeń to coś, czego nie akceptuję w poważnym konkursie. Skasowałam swoje zgłoszenie i wycofuję się z konkursu, czuję się po prostu oszukana i uważam, że podejście organizatorek jest kompletnie nieprofesjonalne.


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#932 17-04-2014 o 23h27

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Macie jak najbardziej racje, przepraszam.

Chciałam aby wszyscy mieli równe szanse, gdyż wzięłam za swój błąd pojawienie się tamtych stylizacji. (Post z wynikami i nowym tematem wrzuciłam po 1 w nocy więc mogłam niejasno się wysłowić). Uznałam, że moim obowiązkiem jest sprostowanie, ale faktycznie- teraz widzę, że przedobrzyłam.

Uznaję to za wartościową lekcję, dziękuję za wszelkie uwagi.
Dały mi mocno do myślenia o różnych kwestiach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#933 18-04-2014 o 14h51

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Dobrze wiedzieć, że jurorki wszystko już między sobą uzgodniły. Szczerze mówiąc, te dwie sprzeczne opinie bardzo mnie zdziwiły. Na skutek zaistniałej sytuacji, w tej edycji konkursu raczej nie wezmę już udziału, ale w kolejnej- kto wie?


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#934 18-04-2014 o 16h36

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Zawsze jak byłam mala i pytano mnie kim chce w przyszłości zostac odpowiadalam bez zastanowienia Policjantem! Do teraz jeszcze trzymam sie przy tej opcji i gdy skończe za rok gimnazjum może wybiore się do liceum mundurowego ale kto wie bo moje marzenia z każdą chwilą są inne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#935 18-04-2014 o 19h27

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A ja podobno jestem groźna, że samym wzrokiem potrafię zabić .... Hymm, więc zastanawiałam się, aby zostać Antyterrorystą ... Jednak lubię czuć tą adrenalinę i poczucie niebezpieczeństwa. Tylko uwaga, bo jak otrzymam broń, to wszystko jest możliwe xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20279.jpg

Offline

#936 18-04-2014 o 19h36

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20280.jpg

Cóż to za zabiegana Pani? W jednej ręce teczka z danymi kontrahentów. W drugiej ciągnie walizkę na wyjazd służbowy oraz trzyma mapę zaplanowanej trasy dla kierowców z floty transportowej. Oczywiście jest to zabiegana Pani Logistyk. Logistycy bez specjalizacji znani są ze swej wielozadaniowości. Ta Pani Logistyk właśnie spakowała się na ważny wyjazd służbowy, ale przed tym musi pojechać do firmy i oddać wszystkie dane firm współpracujących - dlatego ma na sobie marynarkę i koszulę. Do tego trzeba odwiedzić spedytora i podrzucić plan trasy oraz sprawdzić stan naszej floty transportowej - więc trzeba założyć jakieś wygodne buty na chodzenie między samochodami. No i na samym końcu pojedzie wreszcie na wyjazd.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#937 18-04-2014 o 22h56

Miss'nieobczajona
Elwira
...
Wiadomości: 40

Link do zewnętrznego obrazka

Pani Weterynarz
Tak,to moja wymarzona Praca.
Kocham zwierzęta zarówno te domowe jak i te dzikie.
Chce im pomagać.
Jestem zodiakalnym Baranem więc kocham naturę i wszystko co z nią związane.

Ostatnio zmieniony przez Elwira (18-04-2014 o 22h57)

Offline

#938 20-04-2014 o 11h37

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Niedawno dowiedziałam się, że mój kuzyn z którym chodziłam do liceum jest KOMINIARZEM - stąd też moja inspiracja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moja Pani kominiarz lekko przerobiła swój służbowy strój, aby był bardziej sexy, zawiera on jednak wszystkie podstawowe elementy m.in. cylinder chroniący głowę. Miss ma także dwa ważne narzędzia pracy - linkę i świeczkę. Jest już po robocie dlatego na jej twarzy widzimy resztki sadzy z komina.

Link do zewnętrznego obrazka

Fotoinspiracja :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



PS Fajnie, że się już wszystko wyjaśniło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#939 20-04-2014 o 13h59

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Super niebezpieczne zawody nie są znane mojej miss, która całe swoje życie poświęciła pracy w domu. Gospodyni musi zająć się praniem, prasowaniem, gotowaniem i sprzątaniem a do tego ugościć całą rodzinę np. podczas świąt. Miss jest już w podeszłym wieku więc doskonale zna się na swoim fachu. Zmęczona życiem kobieta nosi wygodne kapcie i nie rozstaje się ze swoim kotem. Nadal nosi obrączkę po zmarłym mężu i korale, które dostała w prezencie od mamy. Pomimo przeciwności losu stara się uśmiechać.

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#940 20-04-2014 o 14h51

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Moja miss od dziecka kochała zwierzęta w szczególności jednak konie,uwielbiała przebywać wśród nich i pomagać zajmować się nimi.Teraz jako dorosła już młoda kobieta kontynuuje swoją pasje... zostając zawodową opiekunką koni.

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#941 20-04-2014 o 15h17

Miss'Sensei
Kirixa
Fus Ro Dah!
Miejsce: Pandora
Wiadomości: 1 247

Postanowiłam zrobić striptizerkę.Podobno żadna praca nie hańbi, więc wszystkiego można wypróbować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


http://i64.tinypic.com/2qcfgo3.jpg

Offline

#942 22-04-2014 o 22h50

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XXI ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Zawody


//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20578.jpg
"Podium wręcz wspaniałe, bo każda z tych stylizacji zdobyła moje serce od samego początku!" Nelumi
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla/modules/forum/img/smilies/epingle.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20579.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20580.jpg
1 miejsce:vixa
Średnia: 10!
Co do stylizacji Vixy chyba nikt nie jest zdziwiony tym miejscem, podbiła serce każdego (co widać również po jednogłośnej opinii wszystkich jurorek) i jest chyba jedyną osobą od samego początku Alternatywnych Wyborów, która uzyskała pełną 10 od wszystkich oceniających za co należą się kolejne gratulacje <3 Strażak był idealny pod każdym względem, sam pomysł i wykonanie- śliczne. Nelumi

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20581.jpg 
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20582.jpg
2 miejsce: Jessica23
Średnia: 9,93
W stylizacji Jessici23 najbardziej spodobał mi się fakt, że pokazała damską część w tym zawodzie. Dodatkowo oryginalność również dużo u mnie dała, bo bardzo liczyłam na czyjekolwiek wykonanie tego zawodu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Stylizacja jest równie śliczna jak wcześniej wykonany przez nią Latarnik, którego podziwiałam dłuższy czas. Nelumi

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20583.jpg 
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20584.jpg
3 miejsce: ScarletWitch
Średnia: 9,67
ScarletWitch zdecydowanie zaskoczyła oryginalnością zawodu. Całkowicie zamaskowana i w czerni wygląda jak prawdziwy antyterrorysta. Gratulacje <3 Nelumi

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20585.jpg

Roxy
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20586.jpg
Roxy przypadła mi do gustu dodając do swojej stylizacji istotny element, który ją dopełniał- konia. Pojawiło się w tym temacie kilka weterynarzy, ale opiekun do koni był "szczęśliwym trafem" co widać po wyróżnieniu. Gdy byłam mała, sama widziałam siebie w stajni jako takowego opiekuna <3 Nelumi

Kirixa
  //photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20602.jpg 
Kirixa zaś pokazała tzw "drugą stronę medalu". Zawód całkowicie różniący się od innych, aczkolwiek tak jak to określiła "Żadna praca nie hańbi". To co strój odzwierciedlał wyszło bardzo dokładnie i żaden element nie jest tutaj bez celu. Gratuluję :> Nelumi

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
rkwcz / Aiamate / Aria

Ogromne dzięki dla Aiamate za zastępstwo rkwcz. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Serdeczne podziękowania dla nelumi pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20588.jpg

Okres względnego pokoju międzynarodowego między pierwszą a drugą wojną światową-
czas trudny ale też niezwykle ważny (wręcz przełomowy) dla Świata.
Oddaj w swojej stylizacji klimat tego okresu.
Może zainspirują Cię zdarzenia polityczne?
Może uwielbiasz książki lub filmy z tego okresu (po raz pierwszy wprowadzono dźwięk i kolor!)
albo też zachwycasz się modą tamtych lat?
Już dawno nie uruchamiałyśmy naszego wehikułu czasu więc... RUSZAMY!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Wtorku (29 kwietnia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!


Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsorują: rkwcz i Aiamate


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (23-04-2014 o 10h34)

Offline

#943 23-04-2014 o 11h48

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Piękne podium dziewczyny i nowy temat super! Już wymyślam co zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Aiamate pamiętam że był temat ,,Muzyka'' i Jedna miss zrobiła przecudną miss która gra na skrzypcach i ona miała 10 punktów !


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#944 23-04-2014 o 12h46

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Lata 20 to mój ulubiony okres rozwoju mody cudne sukienki  futra oraz biżuteria.
Struj mojej miss powstał na podstawie inspiracji z piosenki Fergie ,,A Little Party Never Killed Nobody." /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
 

  //photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20620.jpg

Offline

#945 23-04-2014 o 13h18

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Jula209 komentarze były ode mnie jako przywilej gościnnego jurora :> Jeżeli faktycznie ktoś miał wcześniej miał pełną 10 to przepraszam ja, bo widocznie nie dopatrzyłam i nie pamiętałam. Jeszcze raz pogratuluję wszystkich <3

Offline

#946 23-04-2014 o 14h14

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

nelumi nic się nie dzieje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A oto moja miss.
Link do zewnętrznego obrazka
Moja miss wybrała się do swojej babci,które urodziła się w 1921 roku! Powiedziała jej,żeby moja miss poszperała sobie na strychu w poszukiwaniu czegoś ładnego dla siebie.Na strychu znalazła starą skrzynię,którą otworzyła.Niespodziewanie znalazła się w gdzieś gdzie nigdy nie była.Kobiety chodziły w kapeluszach i dostojnych sukienkach,meżczyzni także byli elegancko ubrani.Nagle moja miss spostrzegła,że nie ma swoich starych ubrań,ale biało-czarny strój złożony z czarnej spódnicy,rajstop,czarnej koronkowej bluzki,ciemnych bucików w stylu retro,gdzie łańcuszek układa się w literę T, czarny kapelusik z białą różyczką,długi srebrny łańcuszek,czarne rękawiczki,oraz duży pierścionek. Ma także czarne bujnie kręcone włosy.Na pamiątkę tej wizyty zrobiła sobie zdjęcie(oczywiście czarno-białe) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
P.S Mam nadzieję,że moja praca będzie się podobać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez jula209 (23-04-2014 o 14h17)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#947 23-04-2014 o 14h58

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka


Stylizacja inspirowana tym oto obrazkiem:

http://2.bp.blogspot.com/_L_zS7-4uVcQ/TS3JaNx2mjI/AAAAAAAAARA/2zfsLCWMmD4/s1600/1900.JPG

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (23-04-2014 o 15h02)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#948 23-04-2014 o 20h38

Miss'Żółtodziób
Monaria
...
Wiadomości: 12

Link do zewnętrznego obrazka

Mam nadzieję, że nie przesadziłam. ;D


"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." - Samuel Beckett

Offline

#949 23-04-2014 o 21h18

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Szyk, klasa i mała czarna! Tak właśnie wyglądały kobiety ze "śmietanki towarzyskiej", którym każda zazdrościła. Nie obyło się również bez skandalu wywołanego długością spódnic i zachowań pań.

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20666.jpg

Offline

#950 23-04-2014 o 21h38

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Uuu jak miło ! Drugie miejsce po raz drugi, do kwadratu. Nawet wolę drugie bo nie spada na mnie odpowiedzialność oceniania innych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przede wszystkim chciałam jednak podziękować za zainspirowanie mnie do stworzenia mojego ukochanego kominiarza, bez tego konkursu nigdy nie wpadłabym na ten pomysł. Opisy Nelumi są cudowne <3 Latarnik? Już dawno o nim zapominałam! Zacieram rączki na nowy temat.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 36 37 38 39 40 ... 66