Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 35 36 37 38 39 ... 66

#901 11-04-2014 o 13h31

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

O matko *p* Cieszę się jak no... jak nie wiem co xD Dziękuję serdecznie <3

Offline

#902 11-04-2014 o 13h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

HankaPL chyba masz trochę spóźnioną reakcję, dopiero teraz to zobaczyłaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#903 11-04-2014 o 21h30

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Nigdy nie jest za późno na okazywanie radości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Gratulujemy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#904 13-04-2014 o 01h08

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690


WYNIKI XX ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Sikorka


//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19944.jpg

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19945.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19956.jpg
1 miejsce: nelumi
Średnia głosów: 9,93

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19946.jpg 
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19958.jpg
2 miejsce: ScarletWitch
Średnia głosów: 9,87

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19947.jpg 
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19955.jpg
3 miejsce: lupo
Średnia głosów: 9,67


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Na szczególne wyróżnienie zasłużyły:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19948.jpg

Yvonne
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19950.jpg

oraz

Jessica23
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19953.jpg

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
rkwcz / Aiamate / Aria

Ogromne dzięki dla Aiamate za godne zastępstwo rkwcz. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Serdeczne podziękowania dla @Dyokira pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie!
Dziękujemy pięknie!   /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19960.jpg

Hej ho! Hej ho! Do pracy by się szło...
Pomyśl chwilę, kim chciałabyś zostać gdy dorośniesz?
A może chcesz się pochwalić w jakim kierunku się kształcisz?
Czas zakasać wysoko rękawy i wziąć się ostro do roboty!
Stwórz własny typowystrój roboczy dla danego zawodu, ale nie idź na łatwiznę wykorzystując ciuchy ze szkoleń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
U Nine znajdziesz wystarczająco dużo różnych ubrań aby stworzyć coś swojego.
Tylko uwaga, nie przesadź przy korzystaniu z gotowych stylizacji! (dopuszczalny jeden element).
Do dzieła!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do (Lanego) Poniedziałku (21 kwietnia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!


Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsorują: rkwcz i Aiamate
(a może TY jako nasz nowy grafik? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#905 13-04-2014 o 07h54

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

gratulacje dziewczyny! naprawdę zasłużone podium../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nelumi, świetne wpasowanie bluzki w tak elegancką i niestandardową stylizację.. Scarlet, aż mnie zaskoczyłaś swoją cukierkową stylizacją, która jest urocza;) Lupo rozbroiłaś mnie swoim pomysłem i opisem stylizacji..heheh szkoda, że Jessica nie zmieściła się na podium..jej stylizacja jest ciekawa i spójna..
gratulacje dla całego podium i wyróżnionych../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#906 13-04-2014 o 12h05

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Dziękuję za wyróżnienie! Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I gratuluję pozostałym uczestniczkom.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#907 13-04-2014 o 12h36

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Łożesz w mordeczkę, a żem się zdziwiła xD Chyba przełamałam złą passę, w wyborach stylizacji inspirowanych 2 wyróżnienia pod rząd, a tu po raz pierwszy cokolwiek i to 1 miejsce D: Jestem bardzo szczęśliwa, że Scarlet i Lupo też są na podium, 2 moje faworytki <3

Offline

#908 13-04-2014 o 16h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dziękuje za wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wielkie brawa dla Nelumi i Scarelt !


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#909 13-04-2014 o 16h46

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

O_o ...
Moja reakcja jest niebywale prawdziwa, zrobiłam taką minę gdy spojrzałam na wyniki. Bo nie sądziłam, że po tak długim czasie dostanę się na podium O_o ...

Gratulacje dla Nelumi - nie wiem, co to za tył, ale chce to mieć ... tylko nie mów, że to sukienka, bo umrę nieszczęśliwa ;_; - Genialna dama i to w czarnych kolorkach , mi odbiło i założyłam znienawidzony róż xD

Lupo, przy tobie to się roześmiałam jak nigdy ... gwizdać na facetów? A to dobre xD

Yvone - następna panienka do kółka wzajemnej adoracji, zawsze spoko xD Urocza

I moja kochana Jessica - powinnaś być na moim miejscu, sikorka ubrana w sikorkę, ciekawie brzmi i wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#910 13-04-2014 o 19h09

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20002.jpg

Yuki od dziecka lubiła książki. Nawet zanim nauczyła się czytać lubiła przeglądać kolorowe ilustracje i wymyślać do nich własne historie.
Później jej nieodłącznym towarzyszem była książka i wykorzystywała każdą wolną chwilę i miejsce aby poznawać perypetie bohaterów... Naturalnym wyborem swojej przyszłości były studia literaturoznawstwa i późniejsza szczęśliwa praca jako Bibliotekarka.

Miękkie papucie, aby nie zakłócać innym czytelnikom spokoju w trakcie wydeptywania kilometrów wśród regałów.
Włosy- rano jeszcze spięte w staranny koczek- teraz lekko potargane bo wbrew pozorom praca nie jest łatwa. Trzeba zachować porządek na półkach a to wymaga nie lada gimnastyki.
Sznur pereł też ma swoje ważne zadanie- Yuki w chwili najmniejszego ruchu zasiada w fotelu i "pochłania" kolejne lektury w trakcie bawiąc się koralikami.
Yuki stara się nie zatracić swojej kobiecości w obrazie stereotypowej bibliotekarki- w końcu jest jeszcze bardzo młoda i marzy jej się miłość rodem z ostatnich alejek Biblioteki...


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#911 14-04-2014 o 11h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W białym fartuchu z podwiniętymi rękawa moja miss-weterynarz jest gotowa nieść pomoc wszystkim zwierzętom - tym słodkim, przerażającym a nawet fantastycznym.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#912 14-04-2014 o 11h37

Miss'ok
Eldan
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 54

Moja Miss kocha zwierzęta i jest wolontariuszką w schronisku dla zwierząt. Prosty strój, który może się wybrudzić to podstawa. Wygodne buty są ważne, gdy wiele godzin spędza się na nogach! Ciepła kurtka jest potrzebna na długich spacerach z psami, a dla kotów ma wisiorek - zabawkę.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#913 14-04-2014 o 14h26

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Moja mis jest pokojówką wykonuje bardzo ważny zawód bo gdyby nie ona musielibyśmy spaś w brudnych i śmierdzących hotelach a dzięki niej jest czysto i schludnie





  //photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20044.jpg

Offline

#914 14-04-2014 o 15h39

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Cudne podium dziewczyny!
Link do zewnętrznego obrazka
Jako mało dziecko każdy bał sie zastrzyków.Moja miss przebrała się za pięlegniarkę!
Gdy ktoś zobaczy jej biało-czerwony strój,odrazu widać,kto to.Aby jej wygodnie się chodziło,ma  czerowone kapcie,biała bluzkę,z czewonymi rękawkami,ale żeby czuwa sie nawet w pracy modnie ma czerona,rozkloszowaną spodniczkę!Aby nie zapomnieć,gdzie ma zanieść leki,do którego pacjenta przyjść,ma swoją,kochaną teczkę,a ze ma już swoje lata nosi czewone okulary( mam identyczne) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez jula209 (14-04-2014 o 15h41)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#915 14-04-2014 o 18h12

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Czy zawody muszą być realne, czy też można pozwolić sobie na przedstawienie wiedźminki bądź żołnierza gwiezdnej floty?


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#916 14-04-2014 o 19h37

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka

Miss którą przedstawiam jest gejszą żyjącą w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Offline

#917 14-04-2014 o 20h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja Miss jest strażakiem. Walka z niebezpiecznym żywiołem ognia jest jej powołaniem,a dobro swoich towarzyszy i ludzi w potrzebie jest jej priorytetem, dlatego nie zważając na żadne niebezpieczeństwa rusza im z pomocą  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#918 14-04-2014 o 20h59

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Hetalia napisał

Czy zawody muszą być realne, czy też można pozwolić sobie na przedstawienie wiedźminki bądź żołnierza gwiezdnej floty?

Oczywiście, mile widziane są wszelkie profesje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


UWAGA!!!

Dziewczyny, proszę, zwracajcie uwagę na moje słowa:
-" nie idź na łatwiznę wykorzystując ciuchy [i dodatki] ze szkoleń",
-"[U Nine] nie przesadź przy korzystaniu z gotowych stylizacji! (dopuszczalny jeden element)". *


Stanowi to pewne wyzwanie i trzeba się trochę nakombinować, ale wierzę, że każda z Was sobie poradzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie raz zaskakiwałyście swoją pomysłowością!

Szkoda byłoby stracić punkty za przeoczone kozaki od Architekta
czy rezygnując tylko z ciuchów z danego szkolenia.

Mówię to ku uwadze nowych uczestniczek i do autorek już zgłoszonych stylizacji.
(Dostały ode mnie jeszcze wiadomość na PW)

Pozdrawiam i życzę miłej dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


*możemy nagiąć trochę zasady i dopuścić takżejeden element ze szkoleń ALE tylko ten, który nie ma odpowiednika U Nine, co Wy na to?

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (14-04-2014 o 21h12)

Offline

#919 14-04-2014 o 21h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20083.jpg

Moja miss od zawrze chciała być detektywem.
Lubi rozwiązywać zagadki i pomagać policji.
Jest ubrana w ciemne kolory bo nie chce się rzucać w oczy innym.
Ma aparat,którym robi zdjęcia z ukrycia i butelkę z listem w środku to
jedyny trop który postara się rozszyfrować.
No i kapelusz też musi być a pod nim kryją się czarne krótkie włosy.
Ma delikatny makijaż i zero biżuterii gdyż praca tego wymaga.

Offline

#920 14-04-2014 o 22h10

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Moja Clary jest bardzo nieśmiała i zamknięta w sobie, ale mimo tego jest świetną aktorką. Uwielbia kostiumy. Lubi chować się przed światem w postaci, która aktualnie gra. Nie potrafi okazywać uczuć jako Clary, ale jako postać z filmu, lub teatru potrafi przelać najskrytsze emocje na publiczność. To jest jej sposób na przetrwanie w tym trudnym świecie, w jakim żyjemy. To jest jej ucieczka od rzeczywistości i bólu. Teraz Clarissa gra w teatrze japońską młodą dziewczynę- córkę zamożnej rodziny i dziedziczkę ogromnego majątku. Może nie jest to jakiś oryginalny pomysł,ale chciałam również pobawić się w miss:)
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#921 14-04-2014 o 22h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 8

Anneczka ma od dawa już miała pociąg do kolei, postanowiła spełnić swoje marzenia i po skończeniu odpowiedniej szkoły została konduktorką PKP Na służbę zakłada elegancki mundur, czapkę konduktorską oraz wygodne buty.
W oddali słychać gwizdek i stukot kół ruszającego pociągu, za chwilę wejdzie do przedziału i powie wyuczoną formułkę: "Dzień dobry, poproszę bileciki do kontroli..."
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#922 14-04-2014 o 23h34

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 27

Śledziłam kiedyś ten konkurs całkiem uważnie, miałam swoje faworytki i się czasem nawet chciałam zgłosić, ale funduszy zawsze było brak. Potem moje drogi z Miss Fashion się rozeszły. A teraz wróciłam i trudno mi uwierzyć jak spadła jakość Alternatywnych Wyborów Miss. Począwszy od słów rzucanych na wiatr w kwestii nagród obrazkowych (wiele edycji wcześniej nagrody były wspominane i nigdy się nie pojawiły w postach), przez grafikę, organizację, a skończywszy na słowności organizatorek.
Dyplomy są nieczytelne, spixelowane i po prostu brzydkie. Nie wiem jaka była rotacja grafików w konkursie, ale jeszcze Średniowiecze miało ładne dyplomy. A najnowsze są po prostu straszne, nie ubliżając twórcy. Po prostu uważam, że konkurs o takiej renomie powinien mieć wyższej klasy nagrody. Rozumiem, że chodzi o dobrą zabawę, ale w porównaniu do starych edycji, ochłapy chyba nie są aż tak miłą nagrodą za starania graczek.
Ale co mnie chyba najbardziej oburzyło, to otwarte przyznanie jurorki do kontaktowania się z wybranymi uczestniczkami w kwestii zgodności zgłoszeń z zasadami gry. Uważam, że jeśli ktoś nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem zasad, to jego strata. A nie, że nagle Aiamate pisze do niektórych żeby koniecznie zmienili stylizacje, bo za dużo elementów ze szkoleń mieli w stylizacjach. Gdybym brała udział, poczułabym się obrażona. Takie zachowanie jurorki to jawne dawanie przewagi innym, możliwości poprawienia stylizacji i zwiększanie szansy na podium. Żaden konkurs jaki znam, czy dla zabawy czy dla konkretnych nagród nie pozwala jurorom na jakikolwiek kontakt z uczestnikami w kwestii zgłoszeń. Albo Aiamate pisze do wszystkich dając im rady, albo do nikogo. Bo teraz mamy ewidentny podział na tych, którzy czytać nie potrafią i dostali drugą szansę i na tych co próbują swoich sił bez pomocy jurorek.
Też temat konkursu jest bardzo mętny. Niby mają być profesje (chociaż nazwa "Zawody" skojarzyła mi się bardziej ze sportem), opis wyraźnie wskazywał na plany zawodowe na przyszłość czy kierunki studiów, a tu nagle anioł stróż to konkretna profesja, a ktoś inny pyta o zawód wiedźminki. Jeśli wszystko jest tak płynne, lepiej chyba nazwać temat "Stwórz dowolną stylizację", bo pozwalając na wymyślone profesje można być dosłownie każdym. Nim się obrócimy, a pojawią się zaklinacze grzybów, znawcy języka smoków czy kosmiczni obrońcy świata. Po co temat "Zawody", skoro koniec końców wszystkie chwyty dozwolone?
Właściwie tylko tyle miałam do powiedzenia. Jestem zawiedziona tym jak Alternatywne Wybory obniżyły poziom. Ale widziałam już na forum jakiś inny konkurs, może to będzie godny następca.
I proszę się na mnie nie rzucać z obrazą. Wyraziłam swoje zdanie. Kiedyś było znacznie lepiej.

Offline

#923 14-04-2014 o 23h40

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Tzn dla mnie osobiście anioł stróż to nie zawód i zamierzam to ocenić zgodnie z tym co o tym myślę, że tak to ujmę.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#924 16-04-2014 o 14h56

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Link do zewnętrznego obrazka

Nie, to nie jest mój wymarzony zawód! xD
A więc moja miss przedstawia nową osobę, która współpracuje z programem: Najniebezpieczniejszy zawód świata Kocha połowy w ekstremalnych warunkach, ale jak wskazuje na to nazwa programu ten zawód jest bardzo niebezpieczny. Cytuję: Wraz z załogami ośmiu łodzi do połowu krabów widzowie Discovery Channel wyruszą w podróż daleko w Morze Beringa.
Połów śnieżnych krabów w styczniu to skrajne wyzwanie dla rybaków z Alaski. Załogi biorą kurs na oblodzone wody północne Morza Beringa – do ojczyzny śnieżnego kraba. Temperatura jest niska, morze niespokojne, a połów niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek.

Spytajcie jednak któregokolwiek z rybaków, a powie wam, że Morze Beringa z pewnością upomni się o następnych…

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (16-04-2014 o 15h30)

Offline

#925 16-04-2014 o 15h23

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

zgadzam się ze zdaniem Butelki, dlatego usunęłam swoje zgłoszenie z tej edycji wyborów..jest to nie fair wobec reszty uczestniczek aby poprawiać już raz zgłoszoną pracę..sprawiedliwie byłoby zostawić swoją pierwszą wersję lub zrezygnować..i tak też uczyniłam..poza tym sporo zamieszania wkradło się w tą edycję;( jurorka zachęcająca do poprawy zgłoszonych prac..hmm, miłe ale nie fair..
a przede wszystkim jedna jurorka zaprzecza drugiej, to co to za konkurs..?;(
Aiamate zachęca do zgłaszania wszelkiego rodzaju profesji, nawet tych wymyślonych..Aria zaś będzie za to odejmować punkty..moim skromnym zdaniem jury powinno najpierw ustalić wspólną wersję a potem ogłaszać konkurs..
straszny zamęt się tu wkradł;(


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 35 36 37 38 39 ... 66