Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 26 27 28 29 30 ... 66

#676 09-01-2014 o 13h04

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690


WYNIKI XIII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt."ŚREDNIOWIECZE"!
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Z przyjemnością prezentujemy podium i wyróżnione stylizacje!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Pierwsze miejsce: RudaKoala
Średnia ocen: 9,87
"Nie ma nic lepszego od wąsatego wikinga. Patrząc na niego, czujesz średniowiecze" @Pixies

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Drugie miejsce: Alice
Średnia ocen: 9,5
"Jeden z brutalniejszych obrazów średniowiecza, za to jak pięknie przedstawiony. Gratulacje." @Pixies


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Trzecie miejsce: Kosia1
Średnia ocen: 9,33
"Tego pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Przystojny Zawisza Czarny jest po prostu świetny." @Pixies

Wyróżnienie zdobyły:
Link do zewnętrznego obrazka

Lola886
Link do zewnętrznego obrazka
"Bardzo średniowieczna stylizacja, świeża i przykuwająca wzrok. Brawo."@Pixies
oraz

Hetalia
Link do zewnętrznego obrazka
"Tak przedstawionego Tatara, strach się bać. Stylizacja z pomysłem, a takie - jak wiadomo -są najlepsze."@Pixies



Najserdeczniejsze podziękowania dla naszego gościnnego jurora @Pixies oraz Lillien, sponsorującej nagrody dla zwycięzców!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Aiamate / Aria / rkwcz

******************************************************************************************
Temat wyborów w tym tygodniu to...

Link do zewnętrznego obrazka

Gdybyś mogła być obdarzona jakąś super mocą, jaką byś wybrała?
A może chciałabyś przez jeden dzień wcielić się w swoją ulubioną superbohaterkę?
Zaprezentuj nam swój wspaniały strój i pozwól nam doświadczyć swojej nadprzyrodzonej zdolności.
Uratuj świat przed zagładą!
Miss City potrzebuje Ciebie- niesamowitej SuperMiss!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Soboty (18 stycznia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej, najpóźniej po poniedziałku. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nagrody sponsoruje: Lillien! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Wyróżnienie dyplom.
Dodatkową nagrodą dla osoby z I miejsca jest możliwość sędziowania w następnych wyborach.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (12-01-2014 o 00h12)

Offline

#677 09-01-2014 o 13h11

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#678 09-01-2014 o 15h05

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Wiedziałam, że Wiking wygra. :'D
A nowy temat jest ciekawy i daje szerokie pole do popisu. <3


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#679 09-01-2014 o 15h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

https://31.media.tumblr.com/9342671ecef83a6816db1a4bc854e479/tumblr_mz50kfCWhP1to571bo1_400.png

"Xena, wojownicza księżniczka powraca w rodzinne strony, by naprawić wszystkie krzywdy, które popełniła podczas swojego mrocznego życia." - To właśnie bohaterka o której zawsze się marzyło. Silna i stanowcza Xena. Jej super moc to nadprzyrodzona siła. Jeżeli miałabym się wcielić w super bohaterkę to byłaby to ona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4ZvDtEBetudITBb7WTOjDgVK_eya3CmZtsHJzG0Mq2oPd5bNciA

Gratulacje dla wygranych miss średniowiecza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Adelajda5 (09-01-2014 o 15h16)

Offline

#680 09-01-2014 o 16h11

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Gratulacje wszystkim, stroję piękne ale jednak mnicha mi brakuje ^^

Co do nowego tematu - Kocham was dziewczyny, kocham !!
Po prostu lepszego tematu dla mnie nie ma ... Zrobiłam tyle już strojów z Marvela .. i się zastanawiam czy robić nowy, czy wykorzystać starszy .. hymm .. Mam dylemat xD

Offline

#681 09-01-2014 o 16h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratulacje! Pomysłowe stroje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#682 09-01-2014 o 16h39

Miss'ok
Zukajimo
"NienawidzęWielu RzeczyINicze go Specjalnie NieLubię.NieMamMarzeńBoZajmu jeMnie Rzeczywistość
Wiadomości: 56

Przedstawiam Ororo Munroe, lepiej znaną jako Storm. Postać pochodzi z universum Marvel'a.
"Jej moce pozwalają psionicznie kontrolować pogodę nad danym obszarem. Do lotu używa generowanych przez siebie wiatrów. Potrafi ona zmieniać wilgotność powietrza wokół siebie, a także wytwarzać różnego rodzaju wyładowania atmosferyczne (np. błyskawice). Zdolności bojowe: Ekspert w walce wręcz, wyszkolona przez Wolverine'a. Storm dobrze zna się na broni oraz bardzo dobrze operuje wytrychem."
                                                                                                                               źródło:MarvelComics.pl

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14629.jpg   //photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15397.jpg


Link do zewnętrznego obrazka

http://31.media.tumblr.com/87e2a4f2a7d90e741905dfdf14ce367e/tumblr_mqfc97rbqD1svx45vo2_500.gif

Offline

#683 09-01-2014 o 18h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Power girl jest bohaterką komiksów DC Comics. Mniej więcej w tym samym czasie co Superman, (którego jest kuzynką) opuściła planetę Krypton przed jej zagładą, jednak jej statek dotarł na ziemię-2 znacznie później niż kuzyna. Posiada ona takie same moce jak Superman: supersiłę, latanie, superszybkość, rentgen, mikro i makro wizję oraz termowizję, a ponadto mroźny oddech i świetny słuch. Na ziemi-2 Power Girl rozpoczyna swoje własne przygody tworząc jednocześnie swoją sekretną tożsamość Karen Starr właścicielki firmy Starrware.

Większości pewnie mało znana.

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15402.jpg

Offline

#684 09-01-2014 o 18h08

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Ojeju, ojeju, ojeju, 3 miejsce! Dziękuje bardzo! Rzadko robię stylizacje inspirowane/cosplaye i czasem dziewczyny robią tu takie cudne, niemniej jednak ciesze się, że i moja została doceniona. Gratuluję również trzem pozostałym dziewczynom. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I takie szybkie pytanko - jeśli zdobyłam miejsce to już nie mogę brać udziału? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#685 09-01-2014 o 18h52

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Jezu! <3 Dziekuje bardzo za pierwsze miejsce  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#686 09-01-2014 o 20h02

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Gratuluję całemu podium i wyróżnieniom również /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kibicowałam szczególnie Zawiszy - sama bym nie wpadła na takie zmontowanie zbroi ;D

A teraz moja superbohaterka - Śnieżka!

           //photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15413.jpg
Gdy nadchodzi świąteczny czas - Boże Narodzenie - chcielibyśmy chociaż odrobinę śniegu, żeby było tak pięknie i bajkowo.

Gdy po przebudzeniu w Wigilijny poranek, w Boże Narodzenie czy w 2 dzień świąt nie ma śniegu... Do akcji wkracza Śnieżka! Ze swoją supermocą - śnieżeniem - okrąża ziemię i upiększa nasze święta przez zaśnieżanie ulic i parków, uszczęśliwiając przy tym wiele dzieci i starszych. Niestety od jakiegoś czasu ma urlop, więc jak było widać, śniegu nie było. Śnieżka zamierza wrócić w tym roku ;D

Offline

#687 09-01-2014 o 22h01

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jak większość się domyśla, ten temat jest idealny dla mnie. Świat komiksów jest tym czym żyje. Przynajmniej z 5 lat.
A więc przedstawiam wam Scarlet Witch, robiłam jej wersje wcześniej, ale tym razem zrobiłam ze świata  - 7964. Ten w którym najwięcej jest komiksów jest oczywiście -  616.

Ja już nie potrzebuje rozpiski ze stron, gdyż znam jej moce i potencjał na pamięć. Kiedyś mogła tylko wyliczać prawdopodobieństwo, a dziś jest potężnym mutantem. Potrafi zmieniać całą rzeczywistość, wskrzeszać umarłych, a także zabijać poprzez dotknięcie dłoni. W 2005 roku w komiksie House of M odebrała 98 % mutantom  moce, a większość z nich umarła. Stało się to tylko przez 3 słowa, które wypowiedziała w stanie załamania. Ta kobieta jest nieobliczalna, ale za to ja kocham.

  //photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15416.jpgLink do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (14-01-2014 o 21h20)

Offline

#688 10-01-2014 o 12h53

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Przed Państwem Dazzler (znana też jako Alison Blaire) bohaterka z uniwersum Marvela, zazwyczaj kojarzona z X-Men.
Alison potrafi przetwarzać każdy rodzaj fal dźwiękowych w światło, tworząc m.in. materialne hologramy, promienie lasera, pola siłowe, pulsy fotonowe.
Była gwiazda sceny disco.

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15431.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15432.jpg

Offline

#689 10-01-2014 o 14h00

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Za dnia normalna,wesoła nastolatka,wieczorem zmieniająca się w kruka postać. Przemierza niebo,przysiada na dachu budynku i nasłuchuje, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Towarzyszy jej myszka Miri i "Oko Mocy", które paraliżuje napastnika.
przed państwem Karasu


//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15433.jpg

Ostatnio zmieniony przez YooSti (10-01-2014 o 14h01)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#690 10-01-2014 o 17h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

jaki teraz temat?

Offline

#691 10-01-2014 o 18h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Spójrz trochę do góry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
temat SUPERMISS.

Offline

#692 10-01-2014 o 20h39

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Gratuluję zwycięzcom! Piękne stylizacje :]
                                          //photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15494.jpg
Moja miss to piękna, ale zabójcza super bohaterka. Możecie sobie pomyśleć co może zdziałać za pomocą dwóch, zwykłych sztyletów, podczas gdy inni bohaterowie mogą pochwalić się umiejętnością latania, władzą nad żywiołami, nadludzką siłą, magią czy po prostu najnowszą technologią. Przy nich moja miss wydaje się być bezradna... Nic bardziej mylnego! Dzięki swojej nienagannej kondycji jest w stanie dobiec szybko do przeciwnika, robiąc salta by uniknąć pocisków, i za pomocą sztyletów obezwładnić super łotra i oddać go w ręce sprawiedliwości.

Moją inspiracją do stworzenia tego stroju były ogólnie postaci żeńskie z różnych gier, które mimo, iż skąpo odziane, dorównują (a nie raz nawet przewyższają!) umiejętnościami swoim męskim towarzyszom!

Offline

#693 10-01-2014 o 21h00

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Link do zewnętrznego obrazka

Jej niewinna twarzyczka i uroczy strój zwiodły już wielu. Na pierwszy rzut oka to właśnie ona wydaje się być nieporadną damą w opałach... Nic bardziej mylnego! Nadludzka siła pomogła Laurze Piercer obezwładnić już niejednego bandytę.

,,- Te, lala! Nie tak ostro!- Przywódca groźnej grupy przestępczej (pseudonim: Łysy) bezskutecznie próbował wyrwać się z żelaznego chwytu Laury.
- Zbyt wiele zła wyrządziłeś już w tym dystrykcie.- Spokojnie odrzekła dziewczyna. Przywiązała swojego adwersarza do latarni, po czym chwyciła mężczyznę za środkowy palec i wyrwała mu go razem z kręgosłupem.
- Na miłość boską, co to było?!- Ubezpieczający pannę Piercer policjant wychynął z ukrycia.
- Mój specjalny chwyt. Tak zwane fuckality."

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (10-01-2014 o 22h33)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#694 11-01-2014 o 00h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czy SuperMiss musi być jednocześnie Superbohaterką? Nie! Miłośniczka roślin i jednocześnie SuperZłoczyńca, która zachowuje swoje kobiece wdzięki. Mężczyźni przy niej nie mają szans, a jej pocałunek potrafi zabić. Niegdyś była szarą myszką, ale eksperyment połączenia materiału genetycznego roślin z jej ciałem stworzyło z niej Poison Ivy (Trujący Bluszcz). Po odtrąceniu jej uczuć przez Batmana, stała się jego wrogiem.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Zupka (11-01-2014 o 00h02)

Offline

#695 11-01-2014 o 13h41

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

https://imagizer.imageshack.us/v2/260x430q90/855/htcz.png

Czy wszyscy super bohaterzy umieją latać i mają jakieś nieziemskie super moce? Otóż nie! Superbohaterem może zostać nawet zwykły człowiek! Teoretycznie zwykły.. . Oda to bohaterka walcząca ciężkim mieczem, którego mało kto potrafiłby podnieść. Jak na człowieka, szczególnie kobietę jest wyjątkowo silna, ale i seksowna.

Ostatnio zmieniony przez Yuya (11-01-2014 o 13h44)

Offline

#696 12-01-2014 o 00h37

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

To ja też dołączę się do zabawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Oto moja miss jako kobieta-kot z filmu "Catwoman" 

Link do zewnętrznego obrazka


Mimo nadludzkich mocy nie staje się herosem w klasycznym tego słowa znaczeniu. Jak sama to ujmuje "Mogę być dobra, nawet bardzo, lecz także zła, jeśli zechcę". Jej działania często mają drugie dno.


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#697 12-01-2014 o 00h48

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nazwa: Kobieta Mysz.
Wygląd: następujący
//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15643.jpg
Wiek: nieznany
Specjalne zdolności:
wyjątkowo ciche siedzenie pod miotłą
żwawe harcowanie pod nieobecność kota
Minusy supermocy:
ogromna bieda, zwłaszcza w okolicach kościołów
Superbroń:
Miotłozgon 2000
Nemesis: Kobieta Kot

Ostatnio zmieniony przez nivata (12-01-2014 o 00h52)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#698 12-01-2014 o 03h03

Miss'całkiem całkiem
Lerin
...
Wiadomości: 129

Teraz czas na Star Sapphire
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#699 13-01-2014 o 20h15

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Dziewczyny!
Świetne superbohaterki!
Większości z nich nie znam, ale jak patrzę na Wasze dzieła jestem pod ogromnym wrażeniem;) szczególnie Taiteilijan, Zukajimo, ScarletWitch.
Po prostu: MISTRZOSTWO;) /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#700 13-01-2014 o 20h54

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

"Nie mam żadnych mocy, nie przeszłam też żadnego treningu, ale i tak to robię. Bycie super bohaterem jest cudowne. Każdy powinien spróbować."
A oto Katherine Bishop, Hawkeye (nie mylić z Hawkguy'em), która jest wyjątkowo upartą nastolatką, świetną łuczniczką i super bohaterką. Robi wrażenie, prawda?
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 26 27 28 29 30 ... 66