Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 15-07-2013 o 15h43

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: W_r_z_w_ xD
Wiadomości: 6

Czy ktoś zna jakiś fajny rockowy zespół? Bo ja na razie znam:
Linkin Park,
Nightwish,
Breaking Benjamin.
I to wszystko .

( Wyrzuciłam nadmiar emotikon. Bolały od nich oczy. - HyunAe )


http://img837.imageshack.us/img837/2369/0072k.png

Offline

#2 15-07-2013 o 15h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MUSE
Within Temptation -  to raczej metal symfoniczny, ale zaliczam do ostrzejszych brzmień
Evanescence
HIM

Offline

#3 15-07-2013 o 15h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Temat może zostać, ponieważ kwestia rockowych zespołów nie była jeszcze poruszana, ale na litość boską, po co aż tyle emotikonek?

Offline

#4 15-07-2013 o 16h00

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Rockowe to dość obszerne pojęcie, bo typów rocka jest naprawdę dużo ;] Zakładam, że chodzi o ten najbardziej popularny. Tu wspomnę jak Calma - Muse. Ostatnio się trochę popsuli, ale stare płyty jak Origin of Symmetry czy Absolution to perełki.
Ja jestem zdecydowanie bardziej nakierowana na rocka progresywnego, czyli Rush, King Crimson, Primus, Gentle Giant, Genesis czy Frank Zappa. Ja z tych co się powinni w innej dekadzie urodzić ^^'

Offline

#5 15-07-2013 o 16h00

Miss'nieobczajona
Modnisia22222
...
Miejsce: Galeria Handlowa!
Wiadomości: 39

Ach chyba Skillet o ile to nie jest metal, ale mi się wydaje, że to ostry rock... Jeszcze Metalika, Ledzeplin. To są jedne z tych starszych ale jarych... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeszcze można na youtubie posłuchać Natalii Sikory... Ona to dopiero ma rockowy głos...

Offline

#6 15-07-2013 o 16h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove napisał

Rockowe to dość obszerne pojęcie, bo typów rocka jest naprawdę dużo ;] Zakładam, że chodzi o ten najbardziej popularny. Tu wspomnę jak Calma - Muse. Ostatnio się trochę popsuli, ale stare płyty jak Origin of Symmetry czy Absolution to perełki.
Ja jestem zdecydowanie bardziej nakierowana na rocka progresywnego, czyli Rush, King Crimson, Primus, Gentle Giant, Genesis czy Frank Zappa. Ja z tych co się powinni w innej dekadzie urodzić ^^'

Wg mnie Muse nie popsuli się, oni z każdą płytą starają się wnieść coś nowego, eksperymentują. Ostatnia płyta co prawda  nie bardzo przypadła mi do gustu, kojarzy mi się trochę z muzyka Michaela Jacksona, ale perłą na tej płycie jest, np. Animals, piosenka która jest utrzymana typowo w ich stylu.
Tak więc po mimo tylu lat istnienia zespołu wciąż się rozwijają, myślę, że Muse pozostanie jeszcze dłuugo jednym z moich ulubionych zespołów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 17-07-2013 o 13h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Można tutaj zarówno wymienić klasykę typu The Doors, Beatles, Wilki, Turbo, Aerosmith, Black Sabbath, Elektryczne Gitary, Happysad, Judas Priest, Arrows, Deep Purple i masą innych jak powymieniać mniej znane, lub zapomniane, zespoły/wykonawców jak The Cure, Robert Palmer, Aya RL, Slade, Trivium. Zależy, co kto lubi, bo rock jest bardzo obszerny.

Offline

#8 19-07-2013 o 09h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Cóż, ja wręcz kocham Evanescence ich nie banalne teksty i muzyka, która wpada w ucho, z domieszką anielskiego głosu Amy Lee- cudo! Szkoda tylko, że nie są tak znani w Polsce i nie miałam okazji usłyszeć ich na żywo, życie...
Black Sabbath- najbardziej trafili do mnie piosenkami takimi jak "Iron Man" i najnowszą "Good is dead?"
Iron Maiden- może dlatego, że jeden z członków zespołu jest mocno powiązany z moim rodzinnym miastem... moje ulubione piosenki to " The Trooper" i "Fear of the dark"
Megadeth- tutaj dopiero co wchodzę w temat "Kingmaker" jest moją ulubioną piosenką.
Oczywiście jest jeszcze wiele innych: Ozyy Osbourne, Metallica, AC/DC, Hunter. To chyba wszystko. Chociaż można powiedzieć, że wszystko oprócz Evanescence, przedstawicieli ghiotc rocka, to zespoły raczej metalowe. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 20-07-2013 o 12h24

Miss'Sensei
MaAniaaa8
❝Do you ever wonder why are we here?❞
Miejsce: Planeta Chorus
Wiadomości: 799

Hmm... uwielbiam rockowe zespoły więc bardzo spodobał mi się ten wątek.
No to zespoły jakie słucham to:
3 Doors Down, 30 Second To Mars, Ac/DC, Amaranthe, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Chris Daughtry, Evanescence, Globus, Imagine Dragons, Linkin Park, My Chemical Romance, Nickelback, Nightwish, OneRepublic, Skillet, Simon Curtis, Slipknot, Thousand Foot Krutch, Three Days Grace, Yellowcard.
Hmm... trochę ich dużo xD Ale to wszystkie, które pamiętam. Bardzo polecam przesłuchanie tych zespołów. ^^
Jakby ktoś nie wiedział jaką piosenkę to mogę pomóc. ^^


https://imagizer.imageshack.com/a/img908/3583/pFHGYl.gif

Offline

#10 20-07-2013 o 16h12

Miss'Żółtodziób
meikime
...
Miejsce: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 2

MaAniaaa8 napisał

3 Doors Down, 30 Second To Mars, Ac/DC, Amaranthe, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Chris Daughtry, Evanescence, Globus, Imagine Dragons, Linkin Park, My Chemical Romance, Nickelback, Nightwish, OneRepublic, Skillet, Simon Curtis, Slipknot, Thousand Foot Krutch, Three Days Grace, Yellowcard.
Hmm... trochę ich dużo xD Ale to wszystkie, które pamiętam. Bardzo polecam przesłuchanie tych zespołów. ^^
Jakby ktoś nie wiedział jaką piosenkę to mogę pomóc. ^^

IDEALNY SKŁAD! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ubóstwiam wszystkie a najbardziej z tego Evanescence, Bon Jovi, Linkin Park, Nickelback, Nightwish i Three Days Grace.

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png a od siebie dorzucam jeszcze mój ukochany zespół The Rasmus i Apocalyptice <-- to jest zespol ktory gra rock metal w innym wydaniu bo na wiolonczelach <3

Ostatnio zmieniony przez meikime (20-07-2013 o 16h12)

Offline

#11 20-07-2013 o 17h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

meikime napisał

MaAniaaa8 napisał

3 Doors Down, 30 Second To Mars, Ac/DC, Amaranthe, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Chris Daughtry, Evanescence, Globus, Imagine Dragons, Linkin Park, My Chemical Romance, Nickelback, Nightwish, OneRepublic, Skillet, Simon Curtis, Slipknot, Thousand Foot Krutch, Three Days Grace, Yellowcard.
Hmm... trochę ich dużo xD Ale to wszystkie, które pamiętam. Bardzo polecam przesłuchanie tych zespołów. ^^
Jakby ktoś nie wiedział jaką piosenkę to mogę pomóc. ^^

IDEALNY SKŁAD! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ubóstwiam wszystkie a najbardziej z tego Evanescence, Bon Jovi, Linkin Park, Nickelback, Nightwish i Three Days Grace.

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png a od siebie dorzucam jeszcze mój ukochany zespół The Rasmus i Apocalyptice <-- to jest zespol ktory gra rock metal w innym wydaniu bo na wiolonczelach <3

Apocalyptica... moja miłość dawna, metal symfoniczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Comę polecam, polski zespół. Ich Hipertrofia jest po prostu cudowna :3

Offline

#12 20-07-2013 o 23h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oh Apocaliptyca <3

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zachęcam do zobaczenia na zespół Coria i ich piosenkę 'Defibrylacje'.
Tekst, hmm dopiero zaczynają, ale riffy na gitarze mają naprawdę dobre /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Tak ogólnie jeśli chodzi o grę na instrumentach to dla mnie niezwyciężeni są Muse /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 01-08-2013 o 22h32

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

A ja uwielbiam "Dżem" !!
poza tym "Green Day", "Linkin park" "Happysad"
i wiele... wiele innych

Offline

#14 03-08-2013 o 19h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak dla mnie to:

1.Guns N' Roses
2.Nirvana
3.REM
4.The Rolling Stones
5.Alice In Chains
6.The Doors
7.INXS
8.Aerosmith
9.Red Hot Chili Peppers
10.Queen

Offline

#15 05-05-2014 o 19h20

Miss'Żółtodziób
Irina4
...
Wiadomości: 6

Shanhon napisał

Jak dla mnie to:

1.Guns N' Roses
2.Nirvana
3.REM
4.The Rolling Stones
5.Alice In Chains
6.The Doors
7.INXS
8.Aerosmith
9.Red Hot Chili Peppers
10.Queen

Queen zdecydowanie za nisko , to klasyk :3 (wiem ,to twoje zdanie ,ale jednak ) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#16 23-05-2014 o 09h17

Miss'nieobczajona
Ewsik
...
Wiadomości: 27

Apocalyptica, Black veil Brides, Him. In This Moment. <3

Offline

#17 01-07-2014 o 13h56

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

ja szczerze jestem fanką zespołów rockowych więc tak :
1 Queen
2 AC DC
3 Guns N' Roses
4 Metallica
5 Led Zeppelin
6 Iron Maiden
7 Aerosmith
8 Alice Cooper
9 Jet
10 Ozzy Osbourne
11  UFO
12 Koron
13 White Lies
myślię że pomogłam :]


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1