Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 30-04-2021 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-miss.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-1.pngPierwsze : gamekarola    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-414766.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-2.pngDrugie : daria09814957    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-150946.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-3.pngTrzecie : KatieMichaelis    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-433713.jpg

                                Zatem, kto będzie Miss w przyszłym tygodniu? Uwaga: Liczba Miss'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 27-08-2021 o 22h37

Miss'Żółtodziób
daria09814957
...
Wiadomości: 7

Och, wiem, że jestem duużo spóźniona, ponieważ nie byłam świadoma istnienia tego wątku,
ale czuję, iż muszę w dalszym ciągu podziękować wszystkim, którzy na mnie zagłosowali! Kompletnie się nie spodziewałam miejsca na podium, lecz była to dla mnie bardzo miła niespodzianka.

Wielkie dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Pozdrawiam!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez daria09814957 (27-08-2021 o 22h38)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1