Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-09-2013 o 13h11

Miss'Żółtodziób
Ericaa
...
Wiadomości: 7

Hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chciałam wam pokazać moją dzisiejszą pracę domową /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Rysuje i projektuje dopiero od 6 miesięcy i liczę na szczere komentarze co mogłabym poprawić itd. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pozdrawiam :*

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7051.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7052.jpg

Offline

#2 21-09-2013 o 13h18

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ciuszki naprawdę są fajne i pewnie na nich skupiasz najbardziej są uwagę ... Lecz ja lubię patrzeć też na twarz, a one mają dziwne miny i oczy ... Kolorowanie u Ciebie nie jest zbyt dokładne, tylko takie pomazane ... i nie wiem gdzie pada światło cień ... bo ciemniejsze barwy są wszędzie ... I na środku i na bokach ...
Nogi są narysowane poprawnie, lecz ręce, już niezbyt - np w drugim rysunku jedna część dłoni jest wyraźnie dłuższa niż druga, a powinno być odwrotnie - przed ramię jest dłuższe.
Ale skoro to tylko pół roku to jeszcze wiele pracy przed tobą. Ja rysuje 3 lata, a nadal nie umiem zbyt dużo ... Chociaż anatomię opanowałam.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1