Strona główna
Wróć do FAQ (pomoc, wskazówki...)

Gra - Jak działają wyzwania?

Wyzwania mają na celu zmierzenie się z inną Miss Fashion, wypełnienie zadania oraz polepszenie jej nastroju (zdobywasz punkty Miss Nastroju, jeśli postawisz stawkę w Miss Monetach!). Aby rzucić wyzwanie, idź do sali wyzwań: znajdziesz tam 50 Miss na różnym poziomie gry, gotowych na przyjęcie wyzwania (maksymalnie możesz rzucić 30 wyzwań, wszystkie Miss dostają się losowo do sali wyzwań, zmieniają się regularnie i muszą być online). Możesz również rzucić wyzwanie innej Miss wchodząc bezpośrednio na jej profil lub znajdując ją na forum. Kliknij na jej chmurkę i na link, który tam się znajduje.

 

Na wynik pojedynku wpływają:

- Twoje ubrania

- informacje o twojej Miss (jej waga, samopoczucie, jej poziom itp.)

- twoje punkty nastroju

- pewien procent przypadkowości o którym decyduje gra! w wyzwaniach nie jest brany pod uwagę:

- twój chłopak

- twoje zwierzę

- twoje mieszkanie

- twoje IQ

- twoje Miss Monety

 

Możesz rzucić wyzwania bez zakładu lub z zakładem o wybranej przez ciebie wysokości (minimum 10 Miss Monet, maksymalnie 1000 Miss Monet). Jeśli postawisz zakład i wygrasz wyzwanie, poprawisz Nastrój Miss o 10% w zależności od wysokości stawki (na przykład: zakłądam sie o 1000 Miss Monet, wygrywam i otrzymuję 100 punktów Miss Nastroju).

 

Uwaga! W zależności od twojego poziomu w grze, nie będziesz mogła rzucić wyzwania każdemu. Miss Fashion do 3 poziomu mogą pojedynkować się tylko między sobą. Nie możesz też rzucać wyzwań, jeśli nie kupisz ubrań czy nie będziesz mieć Miss Monet! Chyba, że będą to pojedynki bez zakładu.

 

Gdy inne Miss rzucają ci wyzwanie możesz je odrzucić albo przyjąć. Jeśli nie jesteś zalogowana otrzymasz prywatną wiadomość, która poinformuje cię ile rzuconych przez ciebie wyzwań zostało zaakceptowanych przez innych graczy oraz ile odbyło się pod twoją nieobecność (z pseudonimem i stawką każdego wyzwania). Raz przyjęte wyzwanie nie może zostać anulowane, zatem uważaj, aby się nie pomylić!

 

Jeśli znajdujesz się w sali wyzwań, możesz otrzymać kilka propozycji pojedynków na raz. To normalne, w sali jesteś widoczny dla wszystkich, zatem wyzwania mogą być liczne. Może okazać się to bardzo przydatne, aby szybciej awansować w grze! Jeśli nie chcesz, aby niektóre Miss Fashion rzucały ci wyzwania, wejdź na swoją pocztę i wpisz je na czarną listę. W ten sposób nie będą one już mogły rzucać ci wyzwań ani wysyłać ci prywatnych wiadomości.

 

Aby sprawdzić ile pojedynków wygrałaś, zajrzyj do statystyk na swoim profilu. Znajdziesz tam również inne informacje, które pozwolą ci się odnaleźć w wymaganiach misji (aby awansować).

Powrót na poprzednią stronę