Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 25-05-2018 o 10h06

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

Link do zewnętrznego obrazka

Witajcie!
W tym tygodniu proponujemy wam nową podróż do Azji! W programie mamy zwiedzanie Kambodży! Pojawił się także strój z Japonii i Korei, który został zaprojektowany przez Evangeline329. Dziękujemy za tę piękną kreację!

Do zobaczenia za tydzień!


Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#2 25-05-2018 o 10h54

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Hmm na razie jedyna zmiana jaką widzę to zamiana napisu Chiny na Azja przy wyborze wycieczki hm..


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#3 25-05-2018 o 11h13

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Dla mnie zmiana na plus /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 25-05-2018 o 12h39

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

No i bardzo dobrze, ograniczanie się jedynie do jednego kraju bardzo zawęża pole do popisu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kocham to deco /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#5 25-05-2018 o 14h35

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

Kyubiego muszę mieć!!!


BluszczTrujący

Offline

#6 25-05-2018 o 14h37

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Fajne rzeczory, w końcu coś nowego, rozszerzenie do całej Azji to dobry pomysł.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#7 25-05-2018 o 14h58

Miss'Żółtodziób
NastiaTina
...
Wiadomości: 7

Śliczne stroje, jak zawsze przy tej podróży /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#8 25-05-2018 o 18h14

Miss'nieobczajona
Hope3
...
Miejsce: Wordland
Wiadomości: 16

myślałam, że podróż będzie bezpłatna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Link do zewnętrznego obrazka
Szalona książkoholiczka, która żyje w świecie fantastyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moda to jej druga pasja - bo jej fantazja nie ma granic!

Offline

#9 25-05-2018 o 20h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O wow /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Jestem pod wrażeniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Offline

#10 25-05-2018 o 21h24

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

Hope3 napisał

myślałam, że podróż będzie bezpłatna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


ja też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png no nic wydałam 600 zł i pojechałam oprócz tych strojów nie ma nic nowego zmiana nazwy Chiny na Azja...kupiłam tylko kitsune ogon i uszy.

Ostatnio zmieniony przez Mi-chan (25-05-2018 o 21h24)


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#11 25-05-2018 o 23h22

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Jeszcze żadnych misji nowych... E tam, jestem zawiedziona. Znacznie więcej trzeba, żeby mnie zadowolić ;>  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#12 25-05-2018 o 23h26

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Okej, jestem zawiedziona... Jak zobaczyłam napis "nowa podróż" liczyłam na nową podróż, a nie nową nazwę starej podróży, bo tak właściwie to właśnie nasza piątkowa nowość, nowa nazwa...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#13 26-05-2018 o 08h14

Miss'Żółtodziób
Chantalie
...
Miejsce: Jastrzębie-Zdrój
Wiadomości: 12

Cóż... Ta wycieczka to niczym niecodzienny prezent – człowiek rozpakowuje pudło (W tym przypadku wchodzi na stronę główną i widzi informację o podróży.), ale zamiast darmowej atrakcji otrzymuje... ukryte opłaty! Dobra, ciuszki wyglądają cudnie, ale jakoś nie rwie mnie do wydawania tylu pieniędzy, coby je zdobyć. Także zaczekam i zobaczę, co to z tym będzie po weekendzie. Jeżeli dalej nic, to cóż... Jakoś przeżyję. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 26-05-2018 o 10h50

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

chyba aż się skusze

Offline

#15 26-05-2018 o 13h55

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

A ja od razu pojechałam i kupiłam z 7 kolorów uszu i ogona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I dochodzą genialne oczy w sekcji eyeliner, jak wrócę do domu, muszę coś z nimi zrobić, są świetne i mega mi się podobają.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#16 27-05-2018 o 09h03

Miss'nieobczajona
ekri
...
Wiadomości: 24

Zakochałam się w tych strojach

Offline

#17 27-05-2018 o 13h05

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 69

ErinBlack napisał

Okej, jestem zawiedziona... Jak zobaczyłam napis "nowa podróż" liczyłam na nową podróż, a nie nową nazwę starej podróży, bo tak właściwie to właśnie nasza piątkowa nowość, nowa nazwa...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
  To są tylko Chiny a nazwa inna...


Natalia.

Offline

#18 27-05-2018 o 14h15

Miss'ok
Alagaessia
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej. /Sted
Miejsce: Kraina Łagodności
Wiadomości: 57

Ten ostatni strój na bank inspirowany Ahri z League of Legends /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
https://cdn.lolalytics.com/image/generated/share/Ahri.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1