Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 09-02-2018 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-miss.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-1.pngPierwsze : dywan    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-404778.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-2.pngDrugie : Rachel4    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-10120.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-3.pngTrzecie : crissowa    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-24119.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba Miss'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 09-02-2018 o 15h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratulacje dla wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Miss z 3 miejsca jest bardzo ładna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Offline

#3 09-02-2018 o 15h09

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Gratulacje dla wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Trzecie miejsce mi się średnio podoba, ale ok. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Natomiast 1. i 2. są bardzo śliczne ^^


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#4 09-02-2018 o 15h30

Miss'nieobczajona
Fenris2
...
Wiadomości: 47

Trójeczka moim zdaniem najładniejsza :3 Gratulacje

Offline

#5 09-02-2018 o 16h06

Miss'Żółtodziób
Toriswett
...
Wiadomości: 11

Wszystkie miss są cudowne, gratuluję (・ωー)~☆

Offline

#6 09-02-2018 o 18h04

Miss'Żółtodziób
Rachel4
...
Wiadomości: 3

Kiedy zobaczyłam moją miss z koroną, to nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Pragnę podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali, jestem zaszczycona ^^ Szkoda tylko trochę, że w poście moja stylizacja została zmodyfikowana przez bukiet i koronę, ponieważ to trochę zmienia efekt - nie do końca to miałam na myśli xD Ale jestem w ogóle szczęśliwa, że moja miss stanęła na podium, a stylizacja znajduje się obok tych dwóch niesamowitych kreacji, są cudowne ^^


https://i.imgur.com/mY8lFy5.png

Offline

#7 09-02-2018 o 23h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jak dla mnie druga i trzecia miss są piękne. Głosowałam na nie, więc ciesze się że znalazły się na podium. Gratulacje  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1