Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 19-01-2018 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-miss.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-1.pngPierwsze : Eliaszorożec    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-369783.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-2.pngDrugie : Xarrara    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-218951.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-3.pngTrzecie : Hitsumi    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-145548.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba Miss'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 19-01-2018 o 06h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wow . Gratulacje dla wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Offline

#3 19-01-2018 o 07h35

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 32

Drugie miejsce oryginalne, pozostałe powtarzają się na każdej defiladzie.Zero pomysłowości


Ta najmądrzejsza

Offline

#4 19-01-2018 o 16h40

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

muszkahuszka napisał

Drugie miejsce oryginalne, pozostałe powtarzają się na każdej defiladzie.Zero pomysłowości
Zgadzam się właśnie jak zobaczyłam drugą miss to zdecydowanie najbardziej była oryginalna.2 pozostałe strasznie nie ciekawe takich widziałam już ze 100 w tej grze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png.Dlatego dla mnie zwycięzcą jest 2 miss.


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#5 19-01-2018 o 19h44

Miss'ok
Mouseline05
ღ ღ ღ ღ..ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 54

Macie rację, na każdej defiladzie jest pełno takich kompozycji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak dla mnie najlepsza miss która zajęła 2 msc. Gratuluję.


~Jednorożce są wszędzie !~

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1