Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 14-07-2017 o 10h58

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365
Podziel się

//photo.missfashion.pl/pl/1/96/moy/76011.jpg

Witajcie!

Dzisiaj we Francji obchodzimy święto narodowe, dlatego zdecydowaliśmy się na stroje w stylu rewolucji francuskiej.

Dwa stroje dla miss oraz jeden strój dla chłopaka w narodowych barwach Francji.

Pojawiło się także nowe ulepszenie dotyczące dwugodzinnego bonusu, z którego można skorzystać U Nine.
Gdy pojawisz się U Nine zobaczysz pop up, który zaproponuje ci dwa rozwiązania. Albo możesz wyjść ze sklepu nie aktywując bonusu (wróć później) albo możesz wybrać bonus z listy (jeśli masz ich kilka) i go aktywować

Pozdrawiam!

Nine


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#2 14-07-2017 o 11h55

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Stroje są ok. Najbardziej mi się spodobała ta druga nowość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

W końcu bonusy nie będą się marnować przez przypadkowe kliknięcia! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3 14-07-2017 o 12h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fryzury najbardziej mi się podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Co do ubrań, to są w miarę ok.

Offline

#4 14-07-2017 o 14h52

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Cieszy mnie bardzo to ulepszenie bonusów.  A stroje bardzo ciekawe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 14-07-2017 o 21h46

Miss'ok
Alagaessia
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej. /Sted
Miejsce: Kraina Łagodności
Wiadomości: 57

Bonusy wygrywają wszystko  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1