Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 24-03-2017 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-miss.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-1.pngPierwsze : natalia9026    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-142077.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-2.pngDrugie : SueDark    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-302606.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-3.pngTrzecie : odtylia    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-381762.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba Miss'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 24-03-2017 o 01h21

Miss'Żółtodziób
Carrish
...
Miejsce: Kościerzyna
Wiadomości: 9

Znowu jestem pod wrażeniem jak bardzo ludzie mogą nie mieć gustu wybierając miss, które nie mają ciekawych kreacji. Pierwsze dwa miejsca niestety nie powalają.
Jednak gratulacje dla zwyciężczyń.  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#3 24-03-2017 o 01h25

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

No cóż dla mnie finały były mega słabe i nie dałam żadnej gwiazdki, więc nic dziwnego, że podium słabe.

Offline

#4 24-03-2017 o 08h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Trochę słabo ale i tak gratulacje dla wszystkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#5 24-03-2017 o 15h18

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Było kilka ok., a na podium słabe. Dla mnie są to przeciętne stylizacje.
Cóż, i tak gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#6 24-03-2017 o 15h26

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Tak jakoś... słabo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png Ładne stylizacje, ale d(...) nie urywają.

Offline

#7 24-03-2017 o 16h55

Miss'Żółtodziób
Alrea
...
Wiadomości: 3

Zgadzam się z poprzedniczkami. Stylizacje były raczej przeciętne, w większości przypadków podobne do siebie, bo zestawione z elementów najnowszych kreacji. Dałam 2-3 gwiazdki, gdy ktoś wybił się z tłumu.

Gratulacje dla zwyciężczyń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 24-03-2017 o 18h09

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Widać, że Misski lubują się w tych rękach z kuferków •-•
Podoba mi się zwyciężczyni, ale i tak żadna stylizacja nie powala. Takie to wszystko... powtarzalne.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 24-03-2017 o 18h10

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 41

Zastanawia mnie to że zawsze wygrywaja osoby które robia z postci jakieś dziwactwa typu  wróżki , księzniczki , elfy itp,  czy w miss faschion nie chodzi o to by ,,podażać za np trendami , stylizować miss na człowieka a nie robić codziennie Hallowen ?

Offline

#10 24-03-2017 o 18h59

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Marinaa8 napisał

Zastanawia mnie to że zawsze wygrywaja osoby które robia z postci jakieś dziwactwa typu  wróżki , księzniczki , elfy itp,  czy w miss faschion nie chodzi o to by ,,podażać za np trendami , stylizować miss na człowieka a nie robić codziennie Hallowen ?


A wdłg. mnie chodzi tu bardziej o oryginalność, a najczęściej stylizacje właśnie fantastyczne, bajkowe wyróżniają się z tłumu.Kto powiedział,że miss ma być człowiekiem?Miss może być kim chce, dokładniej my możemy wykreować kim, czym i dlaczego będzie, każdy ma swój gust i styl.Przecież moda polega na eksperymentowaniu i tworzeniu czegoś nowego.


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#11 24-03-2017 o 21h10

Miss'Żółtodziób
Carrish
...
Miejsce: Kościerzyna
Wiadomości: 9

MadziaG napisał

Marinaa8 napisał

Zastanawia mnie to że zawsze wygrywaja osoby które robia z postci jakieś dziwactwa typu  wróżki , księzniczki , elfy itp,  czy w miss faschion nie chodzi o to by ,,podażać za np trendami , stylizować miss na człowieka a nie robić codziennie Hallowen ?


A wdłg. mnie chodzi tu bardziej o oryginalność, a najczęściej stylizacje właśnie fantastyczne, bajkowe wyróżniają się z tłumu.Kto powiedział,że miss ma być człowiekiem?Miss może być kim chce, dokładniej my możemy wykreować kim, czym i dlaczego będzie, każdy ma swój gust i styl.Przecież moda polega na eksperymentowaniu i tworzeniu czegoś nowego.


Zgadzam się z Tobą, ale mi się już "przejadły" takie bajkowe podiumy (czy jak to się odmienia, poprawcie mnie jeśli źle). Praktycznie za każdym razem jest księżniczka, elf, diabeł, demon etc. Różnorodność plz. Dajmy też szansę innym, mniej baśniowym strojom i które faktycznie są kreatywne. Mi osobiście podobał się cosplay Lysandra z SF, na który głosowałam, przypuszczam, ze jako jedyną kreację w ubiegłym finale. Osobiście liczyłam, że zdobędzie podium, bo był genialnie zrobiony.
Jednak oczywiście trzy podium, trzy baśniowe stroje...

Offline

#12 24-03-2017 o 21h12

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

A mi się podobają wszystkie zwyciężczynie. Ja bardzo lubię fantazyjne stroje,, chociaż przyznam, ze na defiladzie tego jest bardzo dużo, ale też się nie dziwie, ponieważ mamy taki wybór ubrań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Wiadomo, że jak wchodzi coś nowego to większość po to sięga. Ale nie oznacza, że nie urozmaica /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 24-03-2017 o 21h18

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ujmę to tak:
Na moje oko takie bajkowe stylizacje wygrywają, bo wyglądają najbardziej efektywnie, epicko. Takie mamy lalki w tej grze i tak je ubieramy. Ale to tylko moje spostrzeżenie.

Co do stylizacji mam zupełnie inne zastrzeżenia.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#14 26-03-2017 o 09h45

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Jak dla mnie naprawdę szkoda, że codzienne, casualowe stylizacje rzadko wygrywają. Wiecznie tylko jakieś rozbielone panie, duchy, aniołki, damy ognia czy mroku. Już ten cosplay Lyśka by mi wystarczył (choć za postacią nie przepadam) •w•


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#15 26-03-2017 o 09h57

Miss'ok
:)
Wiadomości: 73

Piękne jeście! Ja nigd nie będę jak wy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1