Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 11-01-2017 o 10h42

Administrator
nineland
...
Wiadomości: 367
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/homepage/img/diapo/110117.i18n.png

Witajcie!

Zaczynamy zimową wyprzedaż!
Promocja trwa od 11 stycznia do 21 lutego!
Pierwsza obniżka -30% !

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!

Nine

Offline

#2 11-01-2017 o 20h20

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Szok i niedowierzanie. Zawsze chyba były w wakacje. Pewnie się na coś skuszę, ale i tak wiem, że chcą nas oskubać przed Walentynkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#3 11-01-2017 o 20h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Chyba w tamtym roku też była obniżka w styczniu/ lutym  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#4 11-01-2017 o 22h36

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Trirura napisał

Szok i niedowierzanie. Zawsze chyba były w wakacje. Pewnie się na coś skuszę, ale i tak wiem, że chcą nas oskubać przed Walentynkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.


Obniżki są dwa razy w roku, raz w lato i raz zimą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ciekawi mnie, jak duża będzie ostatnia obniżka - już nie mogę się doczekać! Liczę na dużo gwiazd na defiladzie ^^



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#5 11-01-2017 o 22h46

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Lynn za każdym razem dają najpierw -30%, po jakimś czasie rzucają -40% i o ile dobrze pamiętam na około 4 lub 6 dni przed końcem rzucają -60%.

Szczerze powiedziawszy byłam nieco zdziwiona. Miałam w głowie przeświadczenie, że promocje zaczną się pod koniec stycznie (nie wiem w sumie czemu). Ale i tak poczeka się na te ostatnie dni, no bo po co teraz wydawać, jak później będzie taniej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#6 11-01-2017 o 23h40

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Też się zdziwiłam, ale w sumie fajnie, że już ruszyło promo ^^ To pierwszy raz, kiedy mogę wykorzystać promocję w całości na rzeczy, które chcę mieć - podczas wcześniejszych kupowałam głównie rzeczy do misji, więc cieszę się, że nareszcie będę mogła wykorzystać obniżki tylko i wyłącznie na fanaberie ^^

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (11-01-2017 o 23h41)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#7 12-01-2017 o 09h41

Miss'nieobczajona
I love miss fashion you my life ...
Miejsce: kraków
Wiadomości: 44

Trirura napisał

Szok i niedowierzanie. Zawsze chyba były w wakacje. Pewnie się na coś skuszę, ale i tak wiem, że chcą nas oskubać przed Walentynkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.
matko walentynki daeko do nich. /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Jak masz mniej zdjęć gwiazd ode mnie,to rzuć mi prosze wyzwanie za 10MM.

Offline

#8 12-01-2017 o 10h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Super że są promocje. Ale bardziej się opłaca poczekać aż będzie te -60%.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 12-01-2017 o 17h04

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Ja już skorzystałam na promocji podczas jednej z misji, mam nadzieję, że jeszcze coś się załapię bo kupowanie ciuszków dla przejścia lvl drogo kosztuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale trzeba też zbierać MM na Walentynki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png znowu jakieś ciuszki będą no i pewnie gwiazdy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png a to znowu wydatek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1