Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-07-2016 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-miss.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-1.pngPierwsze : Lupin    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-326691.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-2.pngDrugie : Virana    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-239086.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-3.pngTrzecie : Achita    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-267427.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba Miss'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 01-07-2016 o 01h15

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja serduszkowałam panią z 1go miejsca, cieszę się, że się tam znalazła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#3 01-07-2016 o 06h00

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

Głosowałam tylko na panią z drugiego miejsca, niemniej gratulacje dla całej trójki :')

Offline

#4 01-07-2016 o 10h10

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Drugiemu miejscu kibicowałam jeszcze przed finałami, yeah!
Trzeciemu dałam serce. Pierwszego jakoś sobie nie przypominam, ale też ślicznie.

Gratuluję wszystkim! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#5 01-07-2016 o 11h19

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Dałam im gwiazdki, ale na podium się ich nie spodziewałam. Miałam inne faworytki, ale brawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#6 01-07-2016 o 20h35

Miss'ujdzie
Yaone
...
Wiadomości: 204

Gratulacje! Pierwszego miejsca nie kojarzę, drugiemu dałam serduszko (i szczerze sądziłam, że to ta miss najpewniej wygra), trzeciemu chyba dałam gwiazdkę, chociaż za bardzo nie przypadł mi do gustu.

Offline

#7 02-07-2016 o 11h01

Miss'całkiem całkiem
Violettenia
Lecz moi bohaterowie albo odwrócili się ode mnie, albo umarli. Nikt mnie nie uratuje.
Miejsce: Konin
Wiadomości: 114

Wiem, że w finałach podobała mi się bardzo panienka z 2 miejsca. Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom! ;3


http://oi68.tinypic.com/f3c31t.jpg

Offline

#8 04-07-2016 o 13h19

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

Nie wiem czemu w piątek nawet nie miałam czasu zobaczyć kto wygrał. Powiem tak jak w sobote weszłam na skrót po lewej stronie "podium" to powiem szczerze wszystkie Miss mi się strasznie podobały ( chyba nawet dzisiaj ubrane są podobnie) ale to co widze tu to aż mnie zamurowało no nie powiem żeby mi sie  te miss które tu widze podobały co najwyżej 2 miejsce naprawde bardzo śliczne i zasłużona nagroda. Mimo wszystko gratuluje wole myśleć że te miejsca na podium to za to co widziałam w sobote. GRATULUJE!!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1