Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 05-02-2016 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : szejla    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-3-6031.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : CherryCherry    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-19-81431.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : rozali10    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-3-134579.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 05-02-2016 o 00h30

Miss'nieobczajona
julcia456
...
Wiadomości: 19

Głosowałam na wszystkie. 3 kojarzy mi się z rodzinką Adamsów /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#3 05-02-2016 o 08h41

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Najbardziej podoba mi się pierwsze miejsce - taki świąteczny klimacik i moje zimowe marzenia (bujany fotel, koc, kawa/herbata i książka przy kominku). Bardzo ładne pomieszczenie.
Trzecie miejsce kojarzy mi się z rodzinką Adamsów c: Też bardzo ładny pokoik.

Gratuluję podium! (:

Offline

#4 05-02-2016 o 13h51

Miss'nieobczajona
SułtankaDagusia
Love Hurrem and Nurbanu Sultan ♥ ♥ ♥
Wiadomości: 42

Głosowałam na jedyneczkę ♥ ♥ ♥ przecudowny domek ♥ ♥ ♥

gratuluję dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Offline

#5 05-02-2016 o 19h42

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Przepiękne pokoje.
Najbardziej podoba mi się pokój z pierwszego i drugiego miejsca.

Pierwsze: Genialne. Rewelacja. Kochana, powaliłaś mnie tym domem rodzinnym, tą troską którą tu ukazałaś. Od razu przypomniało mi się dzieciństwo, dom mojej babci, która spedjalnie dla mnie gotowała trochę wody na herbatę..Wzruszył mnie twój pokój. Dziękuję Ci serdecznie, za ukazanie tego piękna dzieciństwa. Dziękuję.

Drugie: Ten smok z koniem - eksplozja mego mózgu. Bardzo ciekawy pomysł! A jeszcze te serca w oczach i płatki róż spadające z nieba...Idealnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Pozdrawiam!
~Smolarka

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (05-02-2016 o 19h43)


#1 soowon defender

Offline

#6 08-02-2016 o 15h21

Miss'Żółtodziób
apeldzek112
...
Wiadomości: 6

asz tak ci sie podoba?
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Offline

#7 08-02-2016 o 15h23

Miss'Żółtodziób
apeldzek112
...
Wiadomości: 6

ale o co hodzi?
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

#8 08-02-2016 o 15h30

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

apeldzek112 Dastajesz ostrzeżenie za pisanie posta pod postem, oraz o treść wiadomości niezgodną z tematem. Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (08-02-2016 o 15h32)


#1 soowon defender

Offline

#9 09-02-2016 o 20h37

Miss'Żółtodziób
Rudaaa30
...
Wiadomości: 11

Śliczne pokoje. <3
Gratulacje dziewczyny!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1