Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 10-05-2015 o 11h51

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Zamówienia Ananaskowe

W sumie za bardzo nie mam co robić na kompie, a jako, że pokochałam zabawę w GIMPie, to pomyślałam sobie, że założę taaaki malutki ''sklepik'' z sygnami, avatarami, i moooże jak ktoś zachce, to mogę coś skleić (Biber jedzący stare buty zamiast frytek... Albo jakiś obrazek z miss na profil... Albo coś w ten deseń.) Nie będzie mi się chciało robić też napisów (Są mało... Fascynujące xD). Mogę zrobić z gifem, byleby nie miał zbyt wiele klatek.

Regulamin
♠ Kolejka to trzy osoby, chyba, że napiszę inaczej. Może być nawet czasem dosyć długo zamknięta (mimo, że nikogo w niej nie ma). Dlaczego? Cóż, tam, gdzie zazwyczaj spędzam wakacje nie ma neta... A poza tym mój komputer uwielbia się psuć.
♠ Jeśli kolejka jest zamknięta, to znaczy, że jest zamknięta.
♠ Można na raz zamówić tylko jedną rzecz... No, chyba, że zamawiasz zestaw.
♠ O odebraniu zamówienia macie mnie poinformować tutaj, w tym wątku. Byłoby miło, gdybyście mi podziękowali. ^^
♠ Nie piszę zazwyczaj wiadomości informującej o zrobionej sygnaturce na PW, bo ono gryzie... Obawiam się, że same musicie tu zaglądać co jakiś czas.
♠ Rzeczy nieodebrane w ciągu miesiąca może sobie ktoś przywłaszczyć, tylko niech najpierw mnie o tym powiadomi.
♠ Renderem może być cokolwiek, nie musi być z anime. Mogę też sama wybrać, tylko w przybliżeniu powiedz co.
♠ Nie popędzać mnie, nie lubię tego. Mimo tego, że mam sklerozę, postaram się pamiętać, napraaawdę. xD
♠ Sygnaturkę, czy co tam chcesz, zrobię , kiedy będę miała wenę... i czas.
♠ Nie musicie wstawiać sygnaturki w podpis bądź opis... Chcę tylko i wyłącznie mieć jakieś zajęcie. Ale byłoby mi dosyć miło. :3
♠ Nie przywłaszczajcie sobie sygnaturek, które mają już właściciela. One tego nie chcą.
♠ Nie istnieje tutaj coś takiego jak karta stałego klienta... Ale może się pojawi. Może. Kiedyś.
♠ Jak coś nie pasuje, to mogę poprawić. ^^
♠ Regulamin może się lekko zmieniać.

Formularz

♠ Typ (sygnaturka, avatar...)
♠ Render (Możesz podać, możesz zadać się na mnie. Przezroczyste tło - jeśli będzie nieprzezroczyste, ale jednokolorowe, nie gwarantuję idealnego efektu.)
♠ Tło (własny / możesz się zdać na mnie)
♠ Rozmiar (albo podajesz, albo ''jaki wyjdzie taki wyjdzie'')
♠ Napis główny (MUSISZ go podać, nienawidzę ich wymyślać xD No, chyba, że ma być bez napisu. :3)
♠ Napis poboczny (tak samo, jak z napisem głównym.)
♠ Jakieś specjalne prośby (lub ich brak)
♠ (Jeśli chcesz avatar w komplecie z sygnaturką możesz przy avku po prostu walnąć ''pasujący do sygnaturki'', nie patrząc na powyższe punkty.)
♠ Możesz zamówić kota w worku, podając jedynie kolorystykę lub tematykę. ^^ Tylko licz się z tym, że jeśli będzie napis - to nienajlepszy.

Duperelki wykonane przeze mnie



Do wzięcia - nieodebrane przez dłużej niż miesiąc



Kolejka

Zamknięte!
[/url]

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (07-11-2015 o 20h55)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#2 10-05-2015 o 12h18

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

-O! Zobaczcie, otworzyli jakiś nowy sklepik na rogu ulicy. Może zajrzę? xD
♠ Typ: Sygnatura
♠ Render:
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42268.jpg
Ten rysunek ma przezroczyste tło, nie? ^^
♠ Tło: Obojętnie jakie xD
♠ Rozmiar: Jaki wyjdzie taki wyjdzie xD
♠ Napis główny: Nie wiesz?
♠ Napis poboczny Gratuluję.
♠ Jakieś specjalne prośby: Żeby czcioneczka taka jakby fajna była xD No nie wiem. Takie jakby pisane literki czy coś :3


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#3 10-05-2015 o 13h44

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

MaMiMuMeMo, proszę bardzo. ^^

sygnaturka


Jak coś nie pasuje to mogę zmienić - mam zapisaną w wersji roboczej. ^^

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (10-05-2015 o 16h01)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4 10-05-2015 o 16h45

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Dzięki <3


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#5 17-05-2015 o 22h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A co tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
♠ Typ: sygnaturka, oczywiście...
♠ Render  http://data1.whicdn.com/images/8924371/thumb.jpg
♠ Tło https://media.ztat.net/media/teaser/glossary/colors/colourshades_mint_790x200.jpg
♠ Rozmiara niech wyjdzie jaki wyjdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
♠ Napis główny SashaSasha1
♠ Napis poboczny I love it...And you?
♠ Jakieś specjalne prośby raczej brak
Dzienki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#6 18-05-2015 o 15h55

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Proszę bardzo - już jest. ^^ Nawet w dwóch wersjach tła - jedno Twoje, drugie moje, miałam je na dysku. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nuda tak bardzo. xD Jak coś, to mogę zawsze poprawić. ^^

Wydaje mi się, że gdzieś już kiedyś taką sygnaturkę widziałam... xD

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

A ''dzięki'' piszemy przez ''ę''. No cóż, czepialska bywam, takie życie. xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (18-05-2015 o 16h03)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#7 25-05-2015 o 17h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oh dziękuje :3
To ja jeszcze jedno zamówie
♠ Typ: sygnaturk
♠ Render
Link do zewnętrznego obrazka
♠ Tło....
♠ Rozmiar niech wyjdzie jaki wyjdzie xD
♠ Napis główny Szczęście, jest jedyną rzeczą, która się mnoży jeśli się ją dzieli
♠ Napis poboczny SashaSasha1 (możesz go gdzieś 'pacnąć' w kąt
♠ Jakieś specjalne prośby BRAK
Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez SashaSasha1 (25-05-2015 o 17h27)

Offline

#8 31-05-2015 o 00h49

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Gotowe. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

sygnaturki


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#9 31-05-2015 o 13h33

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

Aaaa... Co mi tam, też coś zamówię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

♠ Typ (sygnaturka, avatar...). Sygnaturka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
♠ Render 

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


♠ Tło. Mam tu kilka propozycji, wybież najlepszą według ciebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

♣ Rozmiar  500x150
♠ Napis główny. Być kociakem?
♠ Napis poboczny   to jest życie...
♠ Jakieś specjalne prośby  usunąć wszystkie niezbędne znaczki przy renderze i tłac /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Z góry dziękuję

Ostatnio zmieniony przez pikna3 (24-06-2015 o 13h10)

Offline

#10 31-05-2015 o 13h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dzięki, było trochę potyczek z RENDEREM xd
Bardzo ładne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#11 03-06-2015 o 19h57

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

To ja coś zamówię *v*
Render: >>Klik<<
Tło: Jakaś magiczna karina *O*
Napis główny: "The world is a book and if you don't travel"
Podnapis: "You read only one page"
Rozmiar: 600x170
Specjalne prośby: Czy mogłabyś usunąć ten znaczek z rendera? I czy tło mogłoby być w kolorze kwiatów z rendera? C:


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#12 16-06-2015 o 11h16

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Hej c: Zostałam odesłana tu z konkursu Pastele, więc dołożę Ci troszki roboty.

Nigdy wcześniej nie zamawiałam nigdzie sygnaturek, więc jeśli zrobię coś nie tak, to daj znać.

Typ: sygnaturka
Render: http://pustakkeramzytowy.deviantart.com/art/Lady-of-the-Flowers-392638014
Tło: Nie znam się, lepiej wybierz coś sama, bo jak ja dobiorę, to będzie źle xd Mogą być jakieś kwiaty czy cóś.
Rozmiar: Żeby pasował na forum, nie wiem jakie tu są limity.
Bez napisu.
Kolorystyka jakaś pastelowa, niech będzie delikatnie i wiosennie, jeśli się uda c;

Offline

#13 23-06-2015 o 22h38

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Lahlae - oto i Twoja sygnaturka (dla osób z podium w konkursie o pastelach są poza kolejką). Nie mogłam się zdecydować, czy to render dopasować do tła, jakie znalazłam, czy na odwrót... A więc są dwie wersje. A właściwie to trzy - w tej mniej ''słonecznej'' nie mogłam się zdecydować, czy krzaki dać po bokach, czy nie. xD

Sygnaturka robiona jako pierwsza



Sygnaturka robiona jako druga (i moim zdaniem ta ładniejsza)



Jak widać, nie za bardzo wiosennie wyszło, raczej letnio. xD

Bardzo was przepraszam za opóźnienia, ale wynikało to z wariactwa ekranu mojego komputera (źle wyświetlał kolory). Wreszcie udało mi się go jakoś naprawić (<3), a więc sygnaturki pojawią się za niedługo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#14 27-06-2015 o 22h18

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Yay! Dziękuję :3
Obie wersje są ładne i bardzo delikatne, i w sumie nie potrafiłabym zdecydować, która jest ładniejsza.

Offline

#15 28-06-2015 o 23h13

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Okej, przychodzę z obiema sygnaturkami z kolejki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

dla Piknej



dla Sadystki. :*



Kolejkę zamykam, ponieważ jutro jadę do babci na dwa tygodnie. A babcia, jak to babcia, internetu i komputera ni ma. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#16 29-06-2015 o 15h30

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ayyay!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Przeprzecudna!
Bardzo dziękuję!
Jeszcze tu wrócę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#17 30-06-2015 o 22h55

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

Nieprawda... Wcale nie jest jak jest ,i nie masz za co przepraszać. Chyba że chcesz przepraszać za piękną sygnaturkę  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif 
Nie no, wyszła ci bardzo ładnie, napewno jeszcze zamówię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#18 05-07-2015 o 23h53

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Otwieram kolejkę. Możecie znowu zamawiać. ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#19 06-07-2015 o 12h46

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Masz takie śliczne prace że zamówie dwie jeśli wolno
Render: http://orig10.deviantart.net/be26/f/2014/332/2/9/__render___anime_girl_by_mizumikid-d881fr4.png
___

Tło: http://www.pureanimegallery.com/d/14443-1/purple-flowers-landscape.jpg
___

Napis: Są ludzie poz­ba­wieni poczu­cia cza­su. Chcą zry­wać kwiaty, które się jeszcze nie stały kwiata­mi: i wte­dy oka­zuje się, że nie ma kwiatów.




___

Render: http://orig02.deviantart.net/15aa/f/2015/096/4/3/render_350__06_04_2015_by_mizumikid-d8omlac.png
___

Tło: http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2014/037/8/3/_mmd__deep_sea_girl_by_lavinalee-d75etjj.jpg
___

Napis: Bo mo­ja miłość równie jest głęboka

Jak morze, równie jak ono bez końca;

Im więcej ci jej udzielam, tym więcej

Czuję jej w sercu.

Offline

#20 06-07-2015 o 14h47

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Jako, że dawno nic nie zamawiałam~

*RENDER*

Link do zewnętrznego obrazka

*TŁO*

Link do zewnętrznego obrazka

*NAPIS*

You can always sleep with me...

*ROZMIAR*

500x170 poproszę

*UWAGI*

Jeśli będziesz potrzebować to jest to Cronus i Kankri z Homestuck.

Dziękuję ślicznie za poświęcony czas!


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#21 06-07-2015 o 18h03

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ragnarook, pierwsza sygnaturka już jest gotowa. Aha, i nie doczytałaś pierwszego posta. ;] Następnym razem doczytaj, OK? ;]

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45082.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45084.jpg

Nie do końca jestem z efektu zadowolona, ale myślę, że może być. ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#22 06-07-2015 o 22h29

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Jest śliczne i dziękuję na pewno wszytko ogarne to tylko skutek używania samego telefonu; ( ale jest śliczna naprawdę ładnie zrobiona

Offline

#23 08-07-2015 o 16h59

Miss'gadułka
Momencik
clouds are crying so i am too
Wiadomości: 3 323

Zamówię bo czemu by nie :3
Render:
Link do zewnętrznego obrazka
Tło:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b4/85/9e/b4859e3ba193eb0803a85eec299a814c.jpg
Napis:

So...
Podnapis:
...Kawaii ♥

Rozmiar:
500x170
Uwagi:
W miarę możliwości zaokrąglone rogi.

Dziękuję i czekam.


自由は心の状態です。
//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75946.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75947.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75948.jpg

Offline

#24 09-07-2015 o 14h03

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ritsukaka, proszę bardzo. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png (Ragna dostanie drugą trochę później, bo nie doczytała, co napisałam. ^^ Zresztą miałam ochotę akurat tą zrobić. xD)

Sygnaturka

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (09-07-2015 o 14h03)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#25 09-07-2015 o 14h44

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

[cente]omg jest prześliczna! dziękuję![/center]


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2