Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-11-2014 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : Likoris    Zdobyła 12 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-11593.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : YouLoveMexD    Zdobyła 8 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-99408.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : Iremi    Zdobyła 4 000 Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-19-261333.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 21-11-2014 o 00h16

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

No niee... To byl tylko zastępczy pokój! Jak widać im mniej czlowiek chce tym więcej dostaje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Naprawdę się tego nie spodziewalam! Jestem niezmiernie szczęśliwa ale z drugiej strony trochę dziwnie się czuję z tym, ze nie zdążyłam ukonczyć mojego glównego pokoju na defiladę i on już nigdy nie będzie mógł pojawic się w ewentualnych finalach... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Iremi (21-11-2014 o 00h17)

Offline

#3 21-11-2014 o 05h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Iremi widziałam Twoje biuro, rzeczywiście szkoda, bo zapowiada się niesamowicie ;/ Ale nie jesteś w tym osamotniona, bo ja również tak wygrałam deco.
Natomiast pierwsze miejsce bardzo mi się podoba, przypomina dzieciństwo i królewną Śnieżkę ^^
Drugie miejsce podoba mi się kolorystycznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratulacje wszystkim  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#4 21-11-2014 o 09h53

Miss'nieobczajona
Liwka
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 24

Jestem zachwycona podium, na wszystkie trzy miejsca głosowałam:) Serdeczne gratulacje dla wszystkich:)

Offline

#5 21-11-2014 o 10h15

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

Pierwsze miejsce jest przecudowne gdy tylko je zobaczyłam od razu się zakochałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Drugie miejsce też dostało ode mnie serducho /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Gratulacje dziewczyny.


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#6 21-11-2014 o 10h28

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Będąc szczerą to miałam nadzieję że Iremi będzie na pierwszym, bo tych lasów jest od groma. Mimo wszystko pierwsze jak najbardziej zasłużone. Przypomina to studnię z bajki o Królewnie Śnieżce ;]


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#7 21-11-2014 o 12h37

Miss'nieobczajona
Nikronia
...
Wiadomości: 24

Zasłużone gratulacje dla miejsca pierwszego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Naprawdę rewelacyjny ogród! Dla Pani z miejsca drugiego ogromne brawa za pomysłowość w uzyskaniu większej przestrzeni.

Offline

#8 21-11-2014 o 14h37

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

gratulacje dla miejsca 3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#9 22-11-2014 o 09h43

Miss'nieobczajona
LaReyna
...
Wiadomości: 18

Drugi pokój wydaję mi się niedopracowany... Ale być może się mylę, oby! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pozostałe są świetne, + za pomysły, dziewczyny. Gratulacje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 22-11-2014 o 17h07

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Wszystkie miejsca były moimi faworytami! Gratulację!


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1