Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 29-08-2014 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : julcia456    Zdobyła12000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-101732.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : Suiseiseki    Zdobyła8000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-6-186885.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : Silver    Zdobyła4000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-2234.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 29-08-2014 o 00h13

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Jakaś awaria/niezakończona modyfikacja grafiki w grze trochę utrudnia podgląd, ale serdeczne gratulacje, podium bardzo mi się podoba. Głosowałam na wszystkie pomieszczenia <3

Offline

#3 29-08-2014 o 00h22

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Podobnie jak Kaede głosowałam na wszystkie trzy pomieszczenia i jestem szalenie zadowolona z podium  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 
(Co do błędu z niewyświetlającymi się grafikami - wysłałam wiadomość do wsparcia, więc może ktoś nad tym pracuje.)

Offline

#4 29-08-2014 o 00h25

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Rewelacyjne podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png szalenie mi się podoba, z tego względu że głosowalam na pierwsze i drugie miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje!


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#5 29-08-2014 o 01h17

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Meh, mnie wgl żadne zdjęcia/awatary nigdzie się nie wyświetlają. Ale patrząc poprzez profil  jestem zadowolona z 2 i 3 miejsca bo miały moje serduszka <3 Na pierwsze nie głosowałam jednak jest ładne. Gratuluję~

Offline

#6 29-08-2014 o 01h58

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Jest mi szalenie miło, ze tylu osobom podobała się moja praca. Czuje się jakbym wygrała internety, lol. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Dziękuje wszystkim za głosy i gratuluje pozostałym dziewczynom sukcesu.


Offline

#7 29-08-2014 o 09h45

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pierwsze i drugie miejsce bardzo ładne, brawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Trzecie pomieszczenie również ciekawe, zwłaszcza jeśli chodzi o kolory, szkoda tylko że ściany nie są jednolite. Gratulacje dla wszystkich ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#8 29-08-2014 o 11h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podium świetne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pierwsze i drugie miejsce otrzymały serduszka, a trzecie gwiazdkę, więc jestem zadowolona. Gratulacje dziewczyny!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 29-08-2014 o 14h57

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 29-08-2014 o 21h11

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Głosowałam jedynie na Silver.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#11 30-08-2014 o 21h11

Miss'całkiem całkiem
klaudiac8
...
Wiadomości: 120

Dwa pierwsze pomieszczenia są świetne , na trzecie nie głosowałam . Ale gratuluję wszystkim   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#12 31-08-2014 o 11h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Na miejsce pierwsze i drugie oddałam serduszka, trzecie za bardzo mi się nie podoba ale również gratuluje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#13 31-08-2014 o 17h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratulacje, na wszystkie miejsca głosowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1