Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-08-2014 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : aria90    Zdobyła12000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-19-228729.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : KarlajnaStyles    Zdobyła8000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-2733.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : Madelleinee    Zdobyła4000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-55294.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 01-08-2014 o 08h42

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Gratuluję sarnie bo pojawiła się na podium AŻ 3 razy. Deco mnie rozczarowało, niemniej jednak GRATULUJĘ  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#3 01-08-2014 o 08h59

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

W tym tygodniu było zatrzęsienie ogrodów, więc to nic dziwnego, że wygrały one /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pierwsze miejsce najbardziej mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje całej trójce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 01-08-2014 o 09h27

Miss'nieobczajona
Liwka
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 24

Rzeczywiście sarenka rządzi;) Podium dość jednolite jednak wszystkie ogrody ładne. Gratulacje dla całej trójki:)

Offline

#5 01-08-2014 o 09h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Każdemu z tych ogrodów dałam serducho, gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 01-08-2014 o 10h01

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ogrody powróciły do łaski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Gratulacje!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#7 01-08-2014 o 10h54

Miss'całkiem całkiem
klaudiac8
...
Wiadomości: 120

Gratuluję zajętych miejsc, choć nie były to moje faworytki.  Szkoda , że pokój z zarwanymi schodami  i rycerzem w zbroi nie został doceniony, bo sarenki i polanki to już trochę monotonne.

Offline

#8 01-08-2014 o 11h02

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Trzy podobne pomieszczenia na podium, nie jestem zbytnio zadowolona, jednak gratuluje.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#9 01-08-2014 o 13h40

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratulacje dla całej trójki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 01-08-2014 o 14h30

Miss'całkiem całkiem
aria90
...
Wiadomości: 83

Dziękuję za miłą niespodziankę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie spodziewałam się takiego wyróżnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 01-08-2014 o 18h33

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

W tym tygodniu poważnie się rozczarowałam niskim poziomem wyborów deco. Nie rozdałam żadnego serducha, a gwiazdek była zaledwie garstka. Tym samym zawiodłam się podium. Ogrody są ładne, ale nie robią wrażenia. Dodatkowo wszystkie trzy utrzymane są w takim samym słodko-leśnym klimacie. Niemniej jednak, gratuluję.

Offline

#12 03-08-2014 o 16h50

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

mam juz dosc tych slodkich ogrodow:) teraz czekam zeby cos mnie zaskoczylo


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1