Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 18-07-2014 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : Ariana    Zdobyła12000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-6-1560.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : LiLitxD    Zdobyła8000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-6-3076.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : Imp13    Zdobyła4000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-245568.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 18-07-2014 o 00h16

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Same faworytki, gratuluję podium <3

Offline

#3 18-07-2014 o 01h08

Miss'całkiem całkiem
Yokami
...
Wiadomości: 131

Drugie miejsce jest świetne, sam pomysł syrenki i wystroju że niby dno. Świetne głosowałam na nie! Gratulacje :3

Offline

#4 18-07-2014 o 06h56

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Piękne podium. Wszystkie pokoje przyciągnęły i zwróciły moją uwagę, a na pierwszym miejscu faworytka <3


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#5 18-07-2014 o 09h09

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Nie rozumiem fenomenu pokoju trzeciego, ale mimo to serdecznie gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moje serce należy do arielki /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#6 18-07-2014 o 09h10

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

wszustkie piekne miejsa na wszystkie glosowalam i mialy odemnie serducha:) ale troche nie rozumiem 3 miejsca jak najbardzuej zasluzone ale choodzi mi o historie tej dziewczynki albo aniolka


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 18-07-2014 o 09h44

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

1 i 2 miejsce miały moje serduszka i serdeczne gratulacje <3
Oczywiście gratulację śle też do trzeciego miejsca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#8 18-07-2014 o 09h46

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Piękne podium, wszystkie mogłybyście mieć 1 miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Wielkie brawa !


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#9 18-07-2014 o 10h29

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Wspaniale podium! Az sie serce cieszy jak patrze na te Wasze pokoje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png wszystkie mialyscie glosy ode mnie, gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#10 18-07-2014 o 11h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 14

Świetne podium. Tak jak obstawiałam. Oczywiście moje faworytki /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#11 18-07-2014 o 11h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cudowna huśtawka na podium,ach!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif Co prawda liczyłam na to,że stanie wyżej,ale i tak znalazła się w najlepszej trójce,więc pozostaje mi tylko pogratulować wszystkim zwyciężczyniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#12 18-07-2014 o 13h18

Miss'całkiem całkiem
klaudiac8
...
Wiadomości: 120

Gratuluję wszystkim dziewczynom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png choć serduszka poszły tylko do pierwszych dwóch pomieszczeń  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 18-07-2014 o 13h41

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratulacje dla całej trójki pań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#14 18-07-2014 o 13h51

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Wszystkie pomieszczenia są cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 18-07-2014 o 22h32

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ale świetne podium!
3.miejsce mnie urzekło! <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#16 18-07-2014 o 22h55

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Świetne podium! Wszystkim serdeczne gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#17 18-07-2014 o 23h16

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Rzadko kiedy jestem aż tak zadowolona z podium. Na wszystkie pomieszczenia głosowałam i każde na swój sposób mnie urzekło. Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1