Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 18-07-2014 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-miss.i18n.jpg

//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-1.pngPierwsze : Rish    Zdobyła12000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-245949.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg

//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-2.pngDrugie : Kamarina    Zdobyła8000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/miss-144099.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg

//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-miss-3.pngTrzecie : PorcelainPanic    Zdobyła4000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/pl/1/32/moy/25361.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba Miss'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 18-07-2014 o 00h14

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Yay, moja faworytka na podium <3 Szkoda tylko, że na trzecim miejscu D,: PorcelainPanic widocznie akurat postanowiła zmienić strój co wygląda zabawnie, że na podium stoi miss w bieliźnie XD Drugie miejsce miało ode mnie gwiazdkę, więc też nie najgorzej.  Na pierwsze nie głosowałam. Niemniej jednak gratuluję podium, bo widocznie zasłużenie :>

Ostatnio zmieniony przez nelumi (18-07-2014 o 00h14)

Offline

#3 18-07-2014 o 00h40

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

3 miejsce jest po prostu niesamowite xD
1 nie kojarzę, a 2 wpadło mi w oko, aczkolwiek nie był to mój typ "naj", ale zawsze fanie widzieć, cokolwiek co się spodobało na podium.

Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#4 18-07-2014 o 01h06

Miss'całkiem całkiem
Yokami
...
Wiadomości: 131

Pierwsze miejsce na nie głosowałam :3 na pozostałe nie jednak bardzo udane stylizacje. XD dosyć zabawnie wygląda 3 miss będąc w bieliźnie xdd

Offline

#5 18-07-2014 o 09h44

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Trzecie miejsce było jednym z moich ulubionych, drugie dostało gwiazdkę. Gratulacje ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#6 18-07-2014 o 09h51

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

Głosowałam tylko na panią z trzeciego . Lecz reszcie też gratuluje miejsca na podium.


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#7 18-07-2014 o 10h31

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Gratulacje dla zwyciezczyn /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jednak glosowalam tylki na miejsce 3.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#8 18-07-2014 o 13h23

Miss'całkiem całkiem
klaudiac8
...
Wiadomości: 120

Tutaj odwrotnie do deco . Na pierwsze miejsce nie głosowałam , drugie i trzecie dostały gwiazdki. Gratulacje dla wszystkich. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 18-07-2014 o 13h38

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 18-07-2014 o 13h47

Miss'Żółtodziób
PorcelainPanic
...
Miejsce: Lbn
Wiadomości: 2

Ej jestem w  bieliźnie tutaj O.o   to dlatego, że nie zauważyłam że zajęłam miejsce na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dziękuje za głosy :* i gratuluje I i II miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez PorcelainPanic (18-07-2014 o 13h47)

Offline

#11 18-07-2014 o 13h53

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

PorcelainPanic chyba przebierałaś się w złym momencie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png jeśli chcesz zamienię zdjęcie na inne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#12 18-07-2014 o 15h15

Miss'Żółtodziób
PorcelainPanic
...
Miejsce: Lbn
Wiadomości: 2

Jessica23 Nie moja wina, że taka jestem skromna i nie wierzyłam w to, że jednak się uda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Byłabym wdzięczna za zmianę, bo to wygląda trochę głupio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez PorcelainPanic (18-07-2014 o 15h15)

Offline

#13 18-07-2014 o 17h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

gratuluje wszystkim zwyciezcą
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


hej

Offline

#14 18-07-2014 o 22h53

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Gratulacje dla zwycięzców! Pierwsze miejsce już mnie od dawna czarowało w finałach, więc super! Drugie i trzecie też zasłużone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#15 18-07-2014 o 23h20

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Trochę inaczej sobie wyobrażałam podium, głosowałam tylko na trzecie miejsce. Nie mniej jednak gratuluję!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1