Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 25-04-2014 o 00h09

Administrator
Hubert
...
Wiadomości: 2
Podziel się

//static.ma-bimbo.com/i18n/pl/modules/election/img/forum/header-election-logement.i18n.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-1.pngPierwsze : Kirixa    Zdobyła12000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-29037.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-2.pngDrugie : Prasia    Zdobyła8000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-3-207060.jpg

                                //static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/hr-election.jpg
//static.ma-bimbo.com/modules/election/img/forum/trophee-logement-3.pngTrzecie : Elif    Zdobyła4000Miss Monet
                                //photo.missfashion.pl/trophee/logement-1-71167.jpg

                                Zatem, kto będzie  Miss w przyszłym tygodniu?
Uwaga: Liczba deco'pops została wszystkim wyzerowana na zakończenie pierwszej tury, a później ponownie po wyborach 50 finalistkom!


//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/897.jpg

Offline

#2 25-04-2014 o 00h17

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Gratuluję
3 miejsce jest cudowne ! <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#3 25-04-2014 o 00h18

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Gratulacje! Podium zdecydowanie zasłużone. ;3

Offline

#4 25-04-2014 o 00h26

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Śliczne podium <3 każde pomieszczenie miało moje serduszka. Szkoda, że Kirixa nie wygrała którymiś ze skrzatów ale 1 miejsce jak najbardziej zasłużone <3 Gratulacje~

Offline

#5 25-04-2014 o 00h28

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Gratuluję zwyciężczyniom, zwłaszcza pani z miejsca 1, bo pokój jest cudowny~!

Co do trójki... Nie rozumiem tylko czemu antylopa a nie sarna... xD


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#6 25-04-2014 o 06h47

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Wszystkie pomieszczenia serduszkowałam, więc aż miło patrzeć na takie podium. Gratulacje dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#7 25-04-2014 o 08h54

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Prasia, podbiłaś moje serce, uwielbiam takie widoki. <3


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#8 25-04-2014 o 09h42

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Moje gratulacje,przepiękne i pomysłowe pomieszczenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 25-04-2014 o 10h24

Miss'Sensei
Kirixa
Fus Ro Dah!
Miejsce: Pandora
Wiadomości: 1 247

Dziekuje bardzo wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I gratuluje dla pozostałych pań z podium! ^^


http://i64.tinypic.com/2qcfgo3.jpg

Offline

#10 25-04-2014 o 10h45

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Tak! Kirixa na podium!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratki dziewczyny!

Offline

#11 25-04-2014 o 11h42

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Podium w tym tygodniu piękne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#12 25-04-2014 o 11h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Plenery cd ^^
Powoli wszystkie te lasy jak dla mnie zaczynają być podobne więc cieszę się, że sięgnęłyście po inny kierunek użycia tej "zieleniny" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Prasia po przerobieniu plaża wyszła ci znakomicie nawet te palmy już nie dają efektu jakby się patrzyło po czymś procentowym na nie ^^ chociaż dla mnie ten podest w oddali jest dla mnie zbędny patrząc, że to odludzie.
Kirixa magiczne zdjęcie ukazujące jakby fotograf nie tylko oddawał obraz natury ale również złapał wróżkę w kadrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Elif trochę niepokojące i wywołujące ciarki miejsce w lesie. To zwierzątko może i nie pasuje pod strefę klimatyczną ale nadaje efektu zagubienia z pewnością xD

Offline

#13 25-04-2014 o 13h10

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

OOOOOOOOOOOOO! Najlepsza niespodzianka ever /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  Dziewczyny bardzo dziękuję zawsze wszystkie głosy. Oczywiście gratuluję dziewczynom z podium, cudowne aranżacje. BARDZOO  BARDZOO DZIĘKUJĘ /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#14 25-04-2014 o 13h30

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Piękne podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratuluję wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 25-04-2014 o 14h04

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 27

Przepiękne podium! Moja ulubiona plaża na II miejscu, więc jestem zadowolona  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif Ale i I i III są naprawdę ładne i dobrze wykonane, więc deco naprawdę super w tym tygodniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#16 25-04-2014 o 16h08

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Wszystkie pokoje piękne, szkoda że zabrakło miejsca dla łabędzia w zimowym jeziorku - może za tydzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Kirixa ma tak śliczny wystrój, że aż mam ochotę sobie wycinek zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Plaża także cudowna, bardzo realistycznie wygląda dzięki temu widokowi zza krzaków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W ostatnim pokoju dziwi mnie tylko ta antylopa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png chyba udaje sarnę albo coś?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#17 26-04-2014 o 19h34

Miss'Żółtodziób
Seven
...
Wiadomości: 10

Wszystkie pokoje są cudowne i w pełni zasługują na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Harry / Draco

— Tylko ostrzegam, że może trochę boleć.
— Przecież mówiłeś, że to tylko woda.
— Woda utleniona. Nic ci nie będzie. Jesteś już dużą fretką.
— Bardzo śmieszne.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1